Skocz do zawartości

Pomyłka W Formularzu Ds-260


marxa33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

popełniłam błąd w formularzu DS-260 . Formularz jest już wysłany i nie można go edytować . Co teraz ????

Nie jestem pewien czy każda pomyłka przejdzie , ale w moim przypadku podczas wypełniania DS-260 , podałem błędną datę urodzenia mojego ojca , który był sponsorem . W niczym to nie zaszkodziło , nikt nie zwrócił na to uwagi .

Tak było w moim przypadku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuję za odpowiedzi!

Myślę ,że mój błąd nie dyskfalifikuje mnie do otrzymania zielonej karty ;-). Wpisałam rok urodzenia swój ,a nie męża ,który jest sponsorem. Sprawdzałam 3 razy przed zapisaniem wniosku i nie zauważyłam błędu. To chyba dlatego ,że tyle jest tych papierków. Teraz czekam na rozmowę z konsulem w Polsce. Mam nadzieję ,że nie będzie to trwało wiecznie..... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam, petycja na moja mame i mnie zostala zlozona 22 kwietnia 2002 roku. Jest to Kategoria F4, teraz rozpatruja sprawy z 8 lutego 2002. Jets to mozliwe, ze jeszcze nie dostalismy zadnych dokumentow ? Jak mozna sprawdzic czy nasza sprawa jest w toku?

A ile masz lat ? Bo jeżeli petycja została wysłana przez brata / siostrę mamy a Ty masz powyżej 21 lat to będziesz aged out (z poprawka na CSPA) i nie zostaniesz wizy.

Możliwe ze Wam nic nie wysłali bo F4 idzie wolno a nie miesiąc w miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...