Skocz do zawartości

Work And Travel 2015


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Cześć ;) również zastanawiam się nad wyjazdem do USA (mój pierwszy wyjazd). Dosyć sporo już się oczytałem na ten temat i z tego co zauważyłem najlepiej wybrać Almatur, The best way albo Foster... Bardziej celowałbym w prace w pomoc w hotelu albo w restauracji. Dużo jest fajnych ofert gdzie wymagają poziomu advanced... jak to jest w końcu z tym angielskim? Niby mam zdany egzamin na B2, dogadać to w miare bym się dogadał, ale nie chce tez rzucać się na głęboką wodę i póżniej się tam dołować. Ofert jest mnóstwo więc na co zwracać szczególną uwagę? Bardzo bym prosił o jakieś info od osób, które już tego doświadczyły ;)
ps. a może ktoś jest z Krakowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się na TBW.

Co do języka. Musisz przełamać strach, spędziłem 3 lata w kraju gdzie rozmawiasię po angielsku i uwierz mi, najważniejsze to powiedzieć to co chcesz przekazać, nikt nie będzie Cię poprawiał jak powiesz w złym czasie czy formie, zwłaszcza w USA gdzie oni mowią bardzo prostym płaskim angielskim, byłem widziałem więc to nie są moje gdybania :)

nie bój się :)

polecam ten filmik do obejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hejka wszystkim :)
Jestem pierwszy raz na tym forum i dopiero niedawno dowiedziałam się o takiej opcji jak W&T ;p
Niech ktoś opowie ogólnie na jakiej zasadzie wygląda ten wyjazd? Czy nie jest już za późno na załatwienie tego ? I jak to jest z tym angielskim? Czy oni przed wyjazdem w jakiś sposób sprawdzają naszą wiedzę w zakresie języka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Planujemy wyjechać ze znajomymi (3 osoby) w tym roku na W&T. Zależy nam, żeby jechać razem. Ponieważ jest to nasz pierwszy wyjazd chcemy skorzystać z opcji Placement. Byliśmy już zdecydowani na biuro CCUSA ze względu na najtańszą ofertę (całość około 3500zł), ale znajdujemy coraz więcej niepochlebnych opinii, również takich, w których ludzie twierdzą, że ciężko jest wyjechać ze znajomymi. Nie wiem czy są to odosobnione przypadki bo jest też trochę dobrych opinii. Pozostałe biura jakie znaleźliśmy oferują wyjazd za ok. 4500-5000zł, ale ciężko znaleźć jakieś konkretne opinie, informacje od ludzi, którzy z nich korzystali. Co najwyżej jest kilka opinii typu "byłem, było ok, polecam" i pojedyncze " nie polecam, bo nie". Z pozostałych biur zwróciło naszą uwagę TBW.

Nie wiemy teraz na co się zdecydować a czas nagli.

Mógłby ktoś jakoś doradzić z własnego doświadczenia? Może ktoś wyjeżdżał też w grupie znajomych? Może ma ktoś porównanie tych biur? Na co zwrócić jeszcze uwagę?

Zależy nam, żeby wyjazd doszedł do skutku ponieważ jest to nasza ostatnia szansa bo kończymy studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...