Skocz do zawartości

Black Week W The Polish Bookstore


madzia78

Rekomendowane odpowiedzi

Black Week :) Czyli tydzień promocji i dobrych cen :) To atrakcyjna oferta na Święta oraz dla tych, którzy polują na swoje ulubione książki icon_smile.gif
W tym roku księgarnia internetowa The Polish Bookstore przygotowała prezenty do wyboru:
1. FREE SHIPPING wysyłki do USA, Kanady, Australii i Polski (discount code: BLACKSHIPPING2)
2. 5% rabatu na całe zamówienia (discount code: BLACKRABAT2)
Promocja trwa do 1 grudnia icon_smile.gif Zapraszamy! www.thepolishbookstore.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 100 $ również we wspomnianej przeze mnie księgarni (http://www.thepolishbookstore.pl) wysyłka jest za darmo, a aktualne promocje sięgają nawet 30%. Natomiast akcja na Black Week ten rabat powiększa. Zgadzam się, że najlepszym pomysłem, będzie po prostu wejście na stronę i zamówienie książek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

Wyglada @madzia78 jakbys byla u nich na procencie od sprzedazy.  ;)

Tez u nich kupuje ale tym razem przywiozlem sobie cztery ksiazki z Polski. Dwie przeczytalem zanim wylecialem w powrotna droge a trzecia w samolocie i podczas koczowania na lotnisku w LAX.

Zostala mi jeszcze jedna. Pewnie znow cos bede musial dokupic, chociaz wiosna idzie i bedzie wiecej roboty na ogrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...