Skocz do zawartości

Planowany Ślub Z Amerykanką. Jaką Wizę Wybrać Żeby Odwiedzić Jej Rodzinę W Stanach?


Rekomendowane odpowiedzi

Oswiec mnie proszę z tym udaniem sie do sadu po zgodę na ślub. Co ma do tego sad? Ktoś z was jest jakoś ubezwłasnowolniony czy jak?

Obywatel Am musi dostac zgode sadu polskiego na zawarcie malzenstwa bez przedstawienia dokumentu z USA.

Ale nie o tym mowa. Szuka czlowiek porady ale jak mu sie nie podobaja to wybrzydza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po waszych komentarzach (i po to w sumie założyłem temat) widzę że nie ma co się babrać w wiże turystyczną "na zapas" teraz, jak będziemy planować wakacje to się zakręcę wokół tego, teraz wystarczająco formalności ze ślubem mamy. Pytałem Was bo doświadczenia macie dużo i możecie cennie doradzić, nie wybrzydzam. Chodziło mi żeby w nagłym przypadku mieć wizę pod ręką ale skoro jest tryb przyspieszony przyznawania w nagłych przypadkach (nie doczytałem nigdzie o tym wcześniej) to nie mam po co marnować teraz czasu i pieniędzy na turystyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A przyszla zona ma tylko amerykanskie obywatelstwo? Ja mam podwojne wiec zadna zgoda z ambasady nie byla potrzebna. Tez mieszkamy w polsce a moj maz dostal odmowe turystycznej...i jeszcze w konsulacie patrzyli na niego jak na kosmite ze sklada na turystyczna a nie na gc. Wiec w koncu zlozylismy papiery i czekamy na noa2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...