Skocz do zawartości

Wstąpienie Do Armii Usa Zielona Karta


Rekomendowane odpowiedzi

Babcia i mama mi zawsze opowiadaly, ze byl u nich we wsi taki nauczyciel, ktory brał delikwenta do kantorka i potrafil tak po mordzie natrzaskac, ze wychodzil z obiema rekami przylozonymi do policzkow. Nie twierdze ze to sa dobre metody wychowawcze, ale w kazdej szkole powinna byc osoba (jakis security guard czy cos w ten desen) po która sie dzwoni i ona wyprowadza delikwenta z zajec,bo jak nic nie robi i jest nieprzygotowany to tym samym nie ma tam czego szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Raczej na rodzicow. Jesli dziecko jest zle wychowane to nie jest wina dziecka... (zazwyczaj).

rodzice wychowywali mnie i brachola na tych samych zasadach i ze mna nie mieli wiekszych problemow, za to z bracholem ciagle cos... mama jak poszla na wywiadowke do mnie to nigdy nie uslyszala zlego slowa, jak poszla do brachola to wracala z placzem... dzieciak jednak tez musi miec cos w glowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzice wychowywali mnie i brachola na tych samych zasadach i ze mna nie mieli wiekszych problemow, za to z bracholem ciagle cos... mama jak poszla na wywiadowke do mnie to nigdy nie uslyszala zlego slowa, jak poszla do brachola to wracala z placzem... dzieciak jednak tez musi miec cos w glowie :P

Chwalipieta... :P

Chlopaki sa cool.... :D

Czy to ze mojej siostrze wystarczylo 4 lata ogolniaka do matury a mnie trzeba bylo lat siedem I cztery szkoly srednie oznacza ze bylem lobuz wart tylko kija?

Ja po prostu posiadlem bardziej gruntowna wiedze!

Ot co...! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziekuje Ci Paulina za ten wpis

ze mozna wychowywac dziecko podobnie a rezultaty tego sa inne :)

a moze sa male szczegoly tego wychowania ktorych nie widzialas a zawazyly na innym zachowaniu ;)

fakt dziecko tez sie rodzi inne,ma cos w sobie i bez rozenania moze byc ciezko z wychowaniem ;) no ale to na inna pore pisanie o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...