Skocz do zawartości

High School W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, sytuacja jednak się zmieniła - w maju przyszłego roku będę miał zabieg ablacji (jest to zabieg, który ma wyleczyć moją tachykardię) i lekarz powiedział, że lepiej żebym został i wyjechał za rok.

Porozmawiałem z rodzicami i postanowiliśmy, że w tym roku weźmiemy do siebie wymieńca z organizacji Rotary, a za rok ja wyjadę do USA - również z tą organizacją.

Koszty wyjazdu z Rotary są o wiele niższe, więc nie będę musiał nawet martwić się o pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

rotary to swietny pomysl w twoim przypadku! i koniecznie zalatw sprawe tachykardii (powodzenia, wiem, o czym piszesz, wiem tez, jakimi kosztami jakiekolwiek przypadki szpitalne moga sie skonczyc:/)

sama nie uczestniczylam, ale znam czworo polakow, ktorzy wyjechali z rotary i do teraz mam kontakt z amerykanka, ktora przyjechala na wymiane do polski w... 1992 roku!

oprocz jednego pzrypadku dziewczyny, ktora wyjechala i nie dawala sobie rady z tesknota, slyszalam same pozytywne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...