Skocz do zawartości

Tani Hotel - Gdzie Haczyk


NITRO KeX

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając internet natrafiłem na jakąś stronę z hotelami i z ciekawości wpisałem Miami. Tutaj nasuwa się moje pytanie: Czy 166$ to nie za mało na tak fajny hotel (dodam link niżej) ? Gdzie tkwi haczyk ?

Przepraszam, że link do strony na Facebook, ale jestem na telefonie. Post zatytułowany jest "Forum o USA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając internet natrafiłem na jakąś stronę z hotelami i z ciekawości wpisałem Miami. Tutaj nasuwa się moje pytanie: Czy 166$ to nie za mało na tak fajny hotel (dodam link niżej) ? Gdzie tkwi haczyk ?

Przepraszam, że link do strony na Facebook, ale jestem na telefonie. Post zatytułowany jest "Forum o USA"

Hotele na Florydzie nie są drogie . A $166 za nocleg w Miami to spora cena .Nocowałem w Miami w przyzwoitym hotelu **** za $120.

Haczyk może tkwić tylko w odległości hotelu od plaży ( oceanu) .Gdy hotel usytuowany jest dalej od oceanu to trzeba dojechać i pojawia się problem z parkowaniem samochodu.Parkingi są płatne i często opłaca się bardziej zapłacić parę dolarów więcej za hotel który znajduje się nad oceanem .Hotele mają parkingi dla swoich gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jeszcze sprawdzic na stronie AirBnB. Mozna mieszkac w Miami Beach, 2-3 ulice od plazy za $140/nocke z parkingiem wliczonym w cene.

Co do parkingu to czasem sie tam trzeba najezdzic jesli chce sie parkowac za normalne pieniadze bo z parkingiem za $20+ problemu nie ma. Na ulicy $1.75/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jeszcze sprawdzic na stronie AirBnB. Mozna mieszkac w Miami Beach, 2-3 ulice od plazy za $140/nocke z parkingiem wliczonym w cene.

Co do parkingu to czasem sie tam trzeba najezdzic jesli chce sie parkowac za normalne pieniadze bo z parkingiem za $20+ problemu nie ma. Na ulicy $1.75/h

Coś tanie te hotele :D

600zł za hotel przy oceanie

https://m.airbnb.pl/s/Miami--Floryda--Stany-Zjednoczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle. W grudniu bylem tam za $90/dzien w oddzielnej czesci mieszkalnej w prywatnym domu. Do dyspozycji basen, grill i mozliwosc doplyniecia lodka. Do plazy bylo za daleko na piechote. Ostatnio wlasnie za $140/dzien 3 ulice od plazy w Miami Beach. Poza zakupami w sklepie to nie poruszalem sie samochodem prawie w ogole.

Przy airbnb trzeba dokladnie czytac jakie sa zasady wynajmu. Do tego dochodzi prowizja dla AirBnB i czasem sa tzw. "cleaning fee" ale i tak jest czesto taniej niz w hotelach w Miami Beach, w ktorych dochodzi ekstra oplata za parking $15-30/dzien

Trzeba czytac dokladnie czy wynajmuje sie pokoj czy cale mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...