Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Bez Biletu


Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku można było kupić bilet za 149€. Ok, błąd cenowy ale uznany. Masa ludzi skorzystała. Poza tym Norwegian ma często loty z Oslo za śmieszne pieniądze. Dla kogoś kto jest podróżnikiem i szuka oszczędności w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee to wole dopłacić 500zł i zamiast 11h to mieć 3h przesiadki :)

Dlatego to nie jest dla wszystkich, ja teraz leciałam za ok $400 w dwie strony British Airways - mialam 20h przesiadki w Londynie wiec przy okazji zwiedzilismy Windsor i odwiedzilismy rodzinę która mieszka 10 minut od Heatrow. Mi taki stopover nie tylko nie przeszkadza ale wrecz jest wskazany - podróż mnie wtedy tak nie męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są bilety nawet za 800zł w dwie strony. Zdarzają się bardzo rzadko, to fakt i są typu - wylot z Berlina, przylot do Warszawy/Wiednia.. takie kombinowane.

Co do samej rozmowy miałem na myśli bardziej odpowiedź "Chciałbym polecieć do USA w to lato, ale nie znam konkretnej daty i godziny bo nie mam jeszcze biletu". Czy taka odpowiedź spowoduje odpowiedź "Rozumiem, a tam są drzwi ---> " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...