Skocz do zawartości

Cbp Foia Request


jkb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekalem ponad 2 lata :)

Karina, w takim razie moze wiesz co oznaczaja: "Match to one day", LO i LL? Z tych trzech to LO to moze likely overstay?

Ja nie rozumiem dlaczego czekales 2 lata, skoro pisza, ze trwa to ok. 20 dni :) Widac troche sie im przeciagnelo :) bylo isc do agencji to byc Cie postawili na poczatku kolejki :D

G2G => going to girlfriend

match to one day LO => bilet masz na krotki czas - prawdopodobienstwo overstay

LL = nie ma haha.... zle sobie odczytales - ma byc "has itinerary of ALL his travel"

Kto pyta nie bladzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiesz, mi się nie spieszyło :)

G2G to mi się z good to go kojarzy, tym bardziej że o girlfriend on pisze oddzielnie. Co do ALL vs A LL - racja, tak na to nie spojrzałem!

Dzięki!

wiele razy widzialam G2G jako "going to girlfriend" badz G2B jako "going to boyfriend" - chodzi o to, ze a moze ktos kto ma wize turystyczna chce zostac na stale, bo ma tutaj girlfriend/boyfriend. Taki wpis miala np. dziewczyna, ktora byla tutaj na Forum i ktora zawrocili z granicy. Byla tam taka dokladnie notka (az sobie sprawdzilam, zebym przepisala slowo w slowo):

G2B.. RT ticket JFK-IST-WAW attn: w/o conf!.... flying w/o cash... boyfriend lives in Brooklyn, NY... NtC (2007-verfd) org. AUS... BF self-empl... flying second time this yr... TTD 124 in.... conns w/nat ctry: emplt.. bank acct found (TD)... confd prev emplt in '10 - viol of b2.. Ph2B to ver relship... suggestion: void b2, rt to nat coutry POL... w/drew admission in lieu of deport.. no med conds...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopuję temat, bo chcę wysłać zapytanie o FOIA. W agencji, do której wysyłam zapytanie wybrałam U.S. Customs and Border Protection, a teraz mam zagwostkę, co wybrać przy tym, czego od nich chcę ;) A chcę wszystkiego, co na mnie mają :P

Którą opcję wybrać? Pomożecie?

axkvw5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...