Skocz do zawartości

Zielona Karta - Badania


Rekomendowane odpowiedzi

Widze, prawe oko super, lewe gorzej,

ponadto jak mi pokazuja te obrazki stereoskopi i tam maja sie pojawiac wirtualne figury to ja tego nie widze, powiedział mi okulista że nie mam widzenia obuocznego (stereoskopowego) wiec pracy na wysokości powyżej 3 m mi nie da. Patyczki na stereoskopie ustawiłem wmiare dobrze. Dziwne bo filmy 3D w kinie i na tv 3D dobrze widze.

Dlatego tutaj zadaje te pytania o okuliste bo gdy w Stanach też na to zwracaja uwage to co z tego że jakbym dostał GC a pracy w USA nie dostał to wtedy GC staje sie nie potrzebna.

Zwracaja uwage, jesli Twoj zawod wymaga perfekcyjnego wzroku. Ja nie mialem zadnych badan do pracy. Nie za fajnie jakny koles z jakims pasozytem podawal jedzenie w restauracji a slepy pilotowal samochod. Na prawo jazdy jest standartowy test przy okienku. Jesli nie masz GC w reku to nie ma co sie na zapas przejmowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbym ja zaczela zadawac pytania, gdzie najlepiej dom kupowac jak wygram w powerball. Ludziska na poczatek trzeba wygrac ta karte a reszta sie martwic pozniej.

Juz chyba wole slyszec takie gdybania i zamartwiania sie na zapas niz czytac post kolesia ktory wylosowal karte i pisze na forum "oplaca sie jechac czy nie?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz chyba wole slyszec takie gdybania i zamartwiania sie na zapas niz czytac post kolesia ktory wylosowal karte i pisze na forum "oplaca sie jechac czy nie?" ;)

to ja proponuje jeszcze zacząć szukać domu :). Bo gdzieś mieszkać trzeba po przylocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golec a w Polsce osoby ktory maja wzrok slaby to nie pracuja ;)

nie kazdy zawod,praca bedzie dobra lecz sa takie ze sie odnajdziesz :) znajdziesz prace :)


jest taki film carte blanche i to jest z zycia wziete :)

ze mozna pracowac i dawac sobie rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytam dlatego ze jak bym został wylosowany, a w USA zwracają uwage na moją wade wzroku to mogłbym nie znaleśc pracy a wiec cała inwestycja (pieniądze) na GC poszłyby na marne. Wiec wole sie najpierw dowiedzieć jakie są tam przepisy.

=======================

nie kazdy zawod,praca bedzie dobra lecz sa takie ze sie odnajdziesz

W polsce mnóstwo zawodów odpada z powodu tej wady. Praca dla przysłowiowego robola to prawie każda wiąże sie z wysokoscią.

W USA na początek też pewnie byłbym robolem. Przynajmniej na z aklimatyzowanie sie w nowym społeczenstwie, poznanie okolic, podszkolenie jezyka - to tak z kilka lat by zeszło

Ogólnie to nie mam problemów z okresleniem odległosci, (a niby ta wada ma takie problemy sprawiać), mam 13 lat prawko jeźdze i nic sie nie dzieje.

W Polsce przy mojej wadzie wzroku pracy powyżej 3 metrów nie dostane.

A jak jest z tym w USA, dostałbym tam prace powyżej 3 m??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze malo znasz zycie,tzw robol nie pracuje za czesto na wysokosci,nawet w USA,a sprzatanie,ukladanie itd,moglbym wiele tutaj wymienic zawodow gdzie nie musisz wchodzic wysoko ;)a jesli juz to 1 m-2 m.

tak wiec znajdziesz prace ,czy to bedzie ukladanie na polkach czy tez inna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...