Skocz do zawartości

Poczuj Sie Jak Bys Tam Byl/a - Wa


coldsauce

Rekomendowane odpowiedzi

Więc dostanie GC po wizie pracowniczej to nie jest taka formalność, jak mówił :P No chyba, że naprawdę Mu się tam nie podobało.

on dużo rzeczy mówił... nawet w jednym w swoich pierwszych filmików gadał o zniesieniu wiz w taki sposob, ze moznabylo z tego wywnioskowac, ze Polacy beda mogli przyjechac do USA by pracowac....

Która u Ciebie jest teraz godzina? Bo u mnie 6:27 rano i wychodze do pracy :P

u mnie i KaeR chyba bedzie ta sama - 12:30 w nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Więc dostanie GC po wizie pracowniczej to nie jest taka formalność, jak mówił :P No chyba, że naprawdę Mu się tam nie podobało.

Ewentualnych chętnych do wyjazdu wręcz zniechęcał do wyjazdu, takie można było odnieść wrażenie z tych filmów.

Co do tego, że jest w Polsce, tak to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie moje dwa centy, jeśli chodzi o pracownicze sprawy to polecam patrzenie na daty, bo wiele rzeczy się szybko zmienia. Szanse na wizę pracowniczą spadają z roku na rok. Boję się nawet zaglądać ile wniosków było w tym roku...

Po drugie, jak ktoś ma kontrakt czasowy, to GC to żadna formalność. H1b potrafi być przywiazana do projektu, więc po jego zakończeniu nieprzedluzenie zatrudnienia nie jest takie niezwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morav musisz sie wielu rzeczy nauczyc,poznac aby zobaczyc po tych blogach kto co mowi,jak mowi

widzialem ze 3 lata temu bylo mowione o USA a przez ten czas mogly sie zmienic przepisy ;) pamietaj ogladajac kolejne takie filmiki.

Możesz jakiś w miarę obiektywny blog polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...