Skocz do zawartości

Prawo W Usa


danielmalinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Miales rejestracje z kradzionego samochodu, wiec Cie zabrali na przesluchanie czy czasem nie masz nic w spolnego z kradzieza.

Znajdz dobrego adwokata i idz do sadu wytlumacz,ze ja znalazles i nic nie wiesz o samochodzie.

Jesli by chodzilo tylko o rozmowe przez telefon to nikt by cie na posterunek nie bral,ani do sadu nie wzywal.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kumpla złapali za telefon i dali mu wezwanie do sądu i dostał 150 $ po takie jest prawo dziwne w Ameryce

A jak się nie wytłumaczy po pierwszej sprawie to zawsze można wrucic do PL

Jak bym skradł jakieś auto to by mnie nie puścili tylko trzymali i sprawę bym mail na drugi dzień a mam za miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym skradł jakieś auto to by mnie nie puścili tylko trzymali i sprawę bym mail na drugi dzień a mam za miesiąc

To akurat zadne pocieszenie, bo jak sprawa jest blaha to sie sadzi raz dwa. Ludzie czekaja na sprawy o morderstwo rok i dluzej. Sledztwo i przygotowanie sprawy troche trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podniesc tak lecz co chcial z nia zrobic to inna sprawa ;)

mozesz wyjechac z USA lecz pamietaj ze mozesz juz legalnie nie wrocic lub tez miec nie przyjemnosci w przyszlosc ,Twoja sprawa,zycie jak to zalatwisz

lepiej wyjechac z zalatwiona sprawa :) tak ja bym zrobil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...