Skocz do zawartości

Prawo W Usa


danielmalinowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja bym w ogóle tablicy nie podnosiła. No, chyba że odpadłaby od samochodu, którym bym jechała :)

No cóż, ja też, bo jednak jeśli gdzieś leży tablica, to o ile nikomu nie odpadła, pewnie została porzucona tam z jakiegoś... podejżanego powodu. Mam nadzieję, że historia autora tematu będzie przestrogą dla innych.

Daniel, jesli mowisz prawde i faktycznie bylo jak twierdzisz, to zycze zeby sprawa rozwiazala sie szybko i bezproblemowo dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymali mnie na drodze i tłumaczyłem policji ze znalazłem tablicę na drodze ale za bardzo nie mogłem się z nimi dogada i mnie zabrali na posterunek pobrali odciski palców zrobili zdjęcie i wypuścili nawet nikomu się nie tłumaczyłem i policjant mówił żebym się nie przejmował i tylko wstawił do sądu to rozwiązać i wytłumaczyć ja myślę że tylko za telefon dostane mandat

Jak wytlumaczyles policjantowi skoro nieznasz angielskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renox roznie mozna tlumaczyc :)

cos z zycia napisze z Polski,znalazlem portfel z dokumentami plus jakies pieniadze,tablice rejestracyjna oraz telefon i co zaraz robilem,udalem sie na najblizszy posterunek Policji .

I teraz czy mowiles ze chciales oddac ta tablice na Policji,czy cos wspominales o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...