Skocz do zawartości

Prawo W Usa


danielmalinowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie zamknąć, ale wydaje się, że nie wiesz co, jak i dlaczego. Jeśli byłbym w tej samej sytuacji to bym chociaż wyjaśnił powód wezwania a nie zgadywal. Tym bardziej, że nikt za rozmowę przez telefon nie pobiera odcisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A po za tym mam prawo jazdy między narodowe a nie amerykańskie i z tego co wiem to można jeździć na nim tylko do wtedy co dostałem pobyt na granicy"

A co to ma wspolnego z sytuacja?

"adwokata nie mam zamiaru brać bo nikogo nie zabiłem" -- ale byles aresztowany. Adwokat dowie sie dokladnie o co chodzi, zo ci grozi, i jak to najszybciej uregulowac w taki sposob zeby moc wrocic do USA w przyszlosci. Sam przyznajesz, ze slabo mowisz po angielsku i nie badziej mozesz sie dogadac z policja. Tym bardziej jest ci adwokat potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co lepiej zostać i to wytłumaczyć czy szybko wracać do polski i adwokata nie mam zamiaru brać bo nikogo nie zabiłem

Przecież nie zabiłem nikogo tylko pewnie dostane ticket do zapłaty

Wiesz co? Ty lepiej wiej, bo przy takim podejściu jeszcze na krześle elektrycznym skończysz. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawcnicy znaja prawo -- nie ludzie na forach. Zreszta prawa sie roznia od kazdego stanu. Jak moze ktos ci doradzic jezeli nawet ty nie wiesz dlaczego byles aresztowany?

Jak nie wie za co był aresztowany .To proste .Za posiadanie skradzionego przedmiotu.W Sądzie będzie musiał to wyjaśnić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...