Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze kiepsko wyglądają wyniki w tym roku.

Większość osób pisało 2 x NIE, więc na około 120 osób tylko dwie osoby wylosowane, a to daje jakieś 1,7% szans na wylosowanie, czyli tyle samo co trafić trójkę w totolotka.

A podsumowanie zeszłego roku: 2,5% szans na wylosowanie dla Polski. Ciekawe jak to ostatecznie wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

włącz raz jeszcze stronę https://www.dvlottery.state.gov/ESC/ (bez dodatkowych znaków na końcu) i wpisz swoje dane: przeglądarka cały czas myśli, że sprawdzasz czy wylosowano Twoją żonę

Z tym że najpierw sprawdziłem siebie, dotałem info że Session time out, potem żonę - HAS NOT BEEN SELECTED, a potem na innym komputerze i dodatkowo na telefonie znowu siebie i cały czas mam Session time out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że najpierw sprawdziłem siebie, dotałem info że Session time out, potem żonę - HAS NOT BEEN SELECTED, a potem na innym komputerze i dodatkowo na telefonie znowu siebie i cały czas mam Session time out.

Na stronie pojawił się nowy komunikat:

Entrant Status Check is currently experiencing technical difficulties. We apologize for any inconvenience.

Please check back later.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...