Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

Ja cały czas mam Session Timed Out i może (oby) ludzie, którzy tak mają zostali wylosowani tylko nie ma jeszcze przygotowanej strony dla wylosowanych, dlatego leci Timed Out.
Kilku już na forum pisało o Session Timed Out, ja próbowałem na 3 urządzeniach, 3 przeglądarkach, 2 internetach i wszędzie to samo, więc nie jest to wina sprzętu ani dostawcy internetu.

Bez_tytu_u.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Statystyczna liczba wygranych z poprzednich lat jest zawyzona przez tych co dopisali sie do forum po otrzymaniu informacji o wygranej, a tak poza tym to nalezy oczekiwac wyniku na poziomie 1-2% wiec chyba wszystko jest normalnie. Chociaz jak wiadomo rozne rzeczy w loterii sie zdarzaly i wkrotce bedziemy wiedziec wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas mam Session Timed Out

Z wygladu strony wynika, ze timeout pochodzi z serwera KCC, a nie z przegladarki, a to moze oznaczac, ze gdzies na serwerach KCC jest zapisany stan, ze z tym uzytkownikiem mamy timeout i stan ten jakos przetrwal sesje, w ktorej powstal. Pozostaje chyba czekac na reset serwerow albo timeout timeoutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sesz

Ja i żona 2x NIE. 4x znajomi NIE.


A do statystyki trzeba doliczyć jeszcze wszystkie osoby które w postach wpisują 2x,4x,6x nie a głos w ankiecie jest tylko jeden. Dziwna sprawa z tymi liczbami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...