Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość sesz

W ankiecie nie wiem czy chociaż jedna osoba jest bo jedna odpowiedź była jeszcze przed 18-tą a druga osoba to chyba jakiś troll biorąc pod uwagę sam nick i formę wypowiedzi na forum.


Ten komunikat rzeczywiście może mieć coś wspólnego z wylosowaniem albo nie i wtedy tylko jeszcze bardziej denerwuje osoby z takim komunikatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wczoraj też pokazywał taki komunikat, ale sprawdziłam póżniej i i tak pokazało, że mnie nie wylosowali.Także nie wiem czy ta teoria się sprawdzi. ;p

Podsmumowując, ja + moich 3 znajomych = 4 x NIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas mam Session Timed Out i może (oby) ludzie, którzy tak mają zostali wylosowani tylko nie ma jeszcze przygotowanej strony dla wylosowanych, dlatego leci Timed Out.

Kilku już na forum pisało o Session Timed Out, ja próbowałem na 3 urządzeniach, 3 przeglądarkach, 2 internetach i wszędzie to samo, więc nie jest to wina sprzętu ani dostawcy internetu.

Bez_tytu_u.png

wydaje się prawdopodobne, że Ci którym wyskakuje komunikat Session Timed Out zostaną wylosowani, natomiast CI, którym wyświetla z automatu Has Not Been Selected obejdą się smakiem

z przykroscia obalam wasza teorie :(

mi tez pojawil sie komunikat ze session timed out albo ze server is currently busy itd a po kolejnej probie udalo sie zalogowac i wtedy zobaczylam odpowiedz ze nie zostalam wylosowana.

bardzo bym chciala wierzyc ze cos jest nie tak z wynikami loterii ale skoro jedna osoba otrzymala pozytywna odpowiedz, to jednak chyba wszytsko w porzadku i trzeba przelknac gorycz porazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie ze tak, na poczatku tego watku osoby z nickiem: "kuba371" i "PolskiAmerykanin25" pisali ze sie udalo .... i o ile to prawda

tez "chcewylosowackarte" pisal ze ma wiadomosc ze sie zakwalifikowal dalej. jest tez osoba ktora pisala ze jej kuzynka wygrala

takze mozliwe ze wszystko jest ok... chociaz faktycznie na zagranicznych stronach, na FB itd wszyscy pisza ze sie nie dostali, bardzo to wszystko dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...