Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

Poki nie bedzie zadnych oficjalnych informacji ja i tak bede uwazac, ze to jak z wygrana w lotto. Ktos powiedzial, ze on i jego znajomi nie wygrali milionow, wiec zalozyl ze nikt nigdzie nie wygral, zamiast przyznac ze po prostu tym razem sie nie udalo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Teraz pytanie cze to znaczy że nikt z wygranych nie został poinformowany bo Sesion Time... czy nikt z wygranych nie został poinformowany bo strona wyświetla cały czas to samo/

Juz kilka osob potwierdzilo, ze mialo session timeout a po kilku probach wyswietlilo sie not selected. Wiec raczej na miejscu tych co taki komunikat maja nie witalbym sie z mysla ze jest to rownoznaczne z wylosowaniem. Zapewne to jeden z bledow strony, nic wiecej.

Poki nie bedzie zadnych oficjalnych informacji ja i tak bede uwazac, ze to jak z wygrana w lotto. Ktos powiedzial, ze on i jego znajomi nie wygrali milionow, wiec zalozyl ze nikt nigdzie nie wygral, zamiast przyznac ze po prostu tym razem sie nie udalo :P

Podpuszczasz ;) Dobrze wiesz, ze jakby ktos wylosowal to zaraz by pojawily sie pytania o to co robic dalej z tym faktem (jak to mialo miejsce rok temu na tym forum). A poki co jest cisza w eterze. Wszedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wchodzic na forum i pytac sie co robic. Informacje podane sa na stronach loterii, itp. Zakladam, ze jak ktos na serio sie tym interesowal to od dawna wie co robic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sesz

Wszystko by się zgadzało. Gdyby nie poprzednie lata. I pytania: Co to za numer? Co teraz? Trzeba spełniać jakieś wymogi? To trzeba coś płacić itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wchodzic na forum i pytac sie co robic. Informacje podane sa na stronach loterii, itp. Zakladam, ze jak ktos na serio sie tym interesowal to od dawna wie co robic :P

ecLTRc1.gif

Brzmisz podejrzanie ;)

Yeaaah suree. Ludzie w ciagu roku zmadrzeli, jasssne. Jeszcze dzien przed losowaniem pytali tu na forum jak sie sprawdza wynik losowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wchodzic na forum i pytac sie co robic. Informacje podane sa na stronach loterii, itp. Zakladam, ze jak ktos na serio sie tym interesowal to od dawna wie co robic :P

Wątpię. Ja zero zainteresowania. Co się przejmować jak się nie wygrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmie podejrzanie? :P Niee, chyba po prostu sie nudze i tak sobie przegladam co ludzie pisza. Juz nie bede wam tutaj przeszkadzac. Ja nigdy nie bralam udzialu w loterii i juz nie jest mi to potrzebne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmie podejrzanie? :P Niee, chyba po prostu sie nudze i tak sobie przegladam co ludzie pisza. Juz nie bede wam tutaj przeszkadzac. Ja nigdy nie bralam udzialu w loterii i juz nie jest mi to potrzebne. :)

Jestes zwyklym trollem jakich wielu :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba czekać na jakieś dane. Może w tym roku przypadała mniejsza pula dla Europy.

Jeżeli wierzyć w to co piszą na "internetach" to około 2tyś osób z Nepalu zostało wylosowanych :D

I chyba tylko tam :D

Bo nawet osoby ze stanow nie zostaly wylosowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...