Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość sesz

Ten chcewylosowackarte to patrząc na styl wypowiedzi - dowcip :)


Ten drugi też dla mnie nie jest autentyczny. W poprzednich latach ludzie od razu swoje numery CN podawali. A tu nikt, na zagranicznych forach również brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozne rzeczy sie zdarzaly - powtorzone losowanie, false positives i false negatives wiec chyba warto troche poczekac. Na zagranicznych forach trwa rzeczywiscie dziwna cisza...

jesli tak sie stanie i w rezultacie zobacze potwierdzenie to normalnie kupuje Ci skrzynke browarow :)

ale nadal nie wierze zbytnio w blad w loterii, bo ktos tam jednak potwierdzal ze sie udalo. nie chce robic sobie zludnych nadzieji

CN 2324, więc da rade .

EU...2352 takie numerki to jest sie wylosowanym? co to znaczy?

bardzo dziwi mnie to ze obydwaj uzytkownicy ktorzy potwierdzili, ze sie udalo, dostali tak bliskie numery. bardzo dziwny zbieg okolicznosci ....albo faktycznie jakis blad systemu albo sciema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie sprawdzilam z 10 roznych forow i tam wszedzie pisza, ze nikt nie zostal wylosowany. na jednym z nich uzytkownik pisal o 7000 sprawdzen na Ukrainie i zadnego zwyciezcy jeszcze.

takze cos jest na rzeczy :)

moze najlepiej poczekac pare dni i sprawdzic jeszcze raz? jesli wyniki loterii zawieraja bledy, napewno na stronie bedzie napisane. ja tak zrobie i jeszcze nie wywalam swojego confirmation number

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie sprawdzilam z 10 roznych forow i tam wszedzie pisza, ze nikt nie zostal wylosowany. na jednym z nich uzytkownik pisal o 7000 sprawdzen na Ukrainie i zadnego zwyciezcy jeszcze.

takze cos jest na rzeczy :)

moze najlepiej poczekac pare dni i sprawdzic jeszcze raz? jesli wyniki loterii zawieraja bledy, napewno na stronie bedzie napisane. ja tak zrobie i jeszcze nie wywalam swojego confirmation number

cos mi sie wydaje ze to jednak zludne nadzieje :( choc oczywiscie sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyczna liczba wygranych z poprzednich lat jest zawyzona przez tych co dopisali sie do forum po otrzymaniu informacji o wygranej, a tak poza tym to nalezy oczekiwac wyniku na poziomie 1-2% wiec chyba wszystko jest normalnie. Chociaz jak wiadomo rozne rzeczy w loterii sie zdarzaly i wkrotce bedziemy wiedziec wiecej.

Nie, nie do konca masz racje. Nie wiem od jak dawna jestes na forum i czy sledziles tamten watek z ankieta rok temu. Wypowiedzi i glosowania w ankiecie pojawialy sie na biezaco. Ludzie podawali swoje CN, natomiast w tym roku nie ma zaupelnie nic, zadnych wylosowanych (potwierdzonych).

Natomiast 105 glosow na nie nalezaloby przemnozyc przez okolo 3. Bo ludzie pisza za kilka osob, a oddaja jeden glos, bo innej mozliwosci nie ma.

Choc jak tak mysle to moglem zrobic ta ankiete troche inaczej, mianowicie:

- tak x1

- tak x2

.... itd

- nie x1

- nie x2

... itd

Ale to juz w przyszlym roku ;) szybko zleci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tamtym roku to juz po kilkudziesieciu minutach pojawialy sie osoby ktore wylosowaly i bylo to osoby w wiekszosci ktore zalozyly dopiero konto na forum bo zaczely grzebac na internecie co robic w takiej sytuacji , a odziwo maloktóry staly uzytkownik forum byl szczesliwym wygranym , a teraz to tylko zglosilo sie kilku pajacow ktorzy siedzieli na forum dluzszy czas i wypisywali pierdoly a w ogole brak nowych uzytkownikow z zielona karta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz20 , czy dziś próbowałeś jeszcze raz sprawdzać wyniki? Bo ja sprawdziłam i normalnie , moze wylosowani faktycznie tak mają?


Powinni dac wszystkie zielone karty dla polski , wkoncu jestemy ich najwazniejszym sojusznikiem ;))

Jestem zaaaaa !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...