Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Bogate masz słownictwo.

Ja ci powiem tak. O ile nie wyglądasz jak ktoś kogo granatem oderwało od pługa lub dopiero co zdjętego z budowy to wbija ci te 6 miesięcy a o bilet powrotny nikt pytał nie będzie. Pozbędziesz tam 6 mies i wrócisz. Przy kolejnym wjeździe na bank padnie pytanie k poprzedni pobyt. I tu juz zależy od ciebie jak to wyjaśnisz. Jeśli to prawda z tym zwiedzaniem to nie masz sie czego bać.

Ale 1 krok to wizyta w konsulacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tak trudno zrozumieć że serio chce tam pozwiedzać przez 6 miesięcy ?

Kończe studia w Polsce zostały mi 2 lata na prywatnej uczelni i napewno bede uciekał piona dla ciebie :)

Zapytaj się czy celnik uwierzy że stać Cię aby przebywać w stanach przez pół roku, podróżować, mieszkać i jest też trzeba mimo że tam nie ma vatu za jedzenie.

Oni chyba standardowo mają na pieczątce ustawioną datę na pół roku, bo przechodziłem w SF i Houston i nie widziałem żeby celnik przestawiał datę na tej pieczątce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się czy celnik uwierzy że stać Cię aby przebywać w stanach przez pół roku, podróżować, mieszkać i jest też trzeba mimo że tam nie ma vatu za jedzenie.

Oni chyba standardowo mają na pieczątce ustawioną datę na pół roku, bo przechodziłem w SF i Houston i nie widziałem żeby celnik przestawiał datę na tej pieczątce

A teraz nie jest tak, ze masz date wjazdowa a dlugos sprawdzasz przez I-94? Tak tylko pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów papierowego I-94 urzędnik wbijał pieczątkę na której była data wylotu i przyszywał dolną cześć formularza która była wyrywana przy odlocie.

Przy GC musiała by być opcja ustawienia daty na 10 lat w przód :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...