Skocz do zawartości

Moje Złe Doświadczenia Z Go2Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 2-krotne doświadczenia z programem Work and Travel USA. Z czystym sumieniem ODRADZAM biuro Go2USA z Łodzi (werbują ludzi z całej Polski bo formalności załatwiają internetowo). Właściciel biura - Mariusz Kraśnicki, to osoba niekompetentna, zależy im tylko żeby zgarnać kase i tyle. Byłem świadkiem jak jedna dziewczyna nie dostała wizy od nas - i jeszcze przed konsulatem podeszła do niego ze łzami w oczach, a on jej na to: "Trudno, spróbujemy jeszcze raz za rok". Biuro to nie należy do najtańszych a ma bardzo duży odsetek osób które nie dostają wizy. W moim przypadku jestem niezadowolony, ponieważ moja praca na miejscu okazała się zupełnie inna niż rekomendował mi pracownik biura - mówił że to sprawdzone miejsce itp. a zamiast stawki 10$/h miałem 7,50 $/h, w dodatku tym pracy był gorszy. Gdy mailowo skontaktowałem się z terenu USA z biurem to po 2 tyg. dostałem łaskawie odpowiedź że jakoś sobie musze poradzić z tym pracodawcą na własną rękę bo oni nie mają na to wpływu.... Wielkie dzięki za taką pomoc. Go2USA - wystrzegajcie się bo na prawdę nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego posta wczoraj, tez pomyslalem, ze co biuro ma do wizy. W mojej grupie chyba 15 osob wiz nie dostaly dwie. Slyszalem rozmowe jednej z nich, bo to bylo jeszcze przed remontem i tez bym mu nie dal. Nie dalbym za sam wyglad. ;>

Nie wiesz czy dziewczyna nie miala czegos za uszami, np. rodzine w stanch czy cos zataila.

Odnosnie warunkow... to ze cos nie bylo tak jak w biurze mowili, to nie domena tylko jednego biura. Trzeba zacisnac zwieracz i przetrzymac te 3-4 miesiace lub wziac sprawy we wlasne rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze biuro w Polsce ma malo wplywu na pracodawce w USA to fakt. Faktem tez jest, ze sa pracodawcy ktorzy beda wykorzystywac tania sile robocza z innego swiata. Kazdy na W&T powinien sie z tym liczyc i byc gotowym na szukanie pracy na wlasna reke. Wpis Anitka jest troche naiwny, bo ani Go2USA ani inne biuro nie moze gwarantowac warunkow i zadowolenia kazdego klienta. Sorry: that's life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych co pisza ;)

dawno na forum nie bylo postow o work i travel,ile to dana osoba nie zarobila,jak miala fajnie i pozniej to sie ciagnie jak kto fajnie jest ;)

podobnie bylo z programem IEC do Kanady,kazdy ma fajnie,kazdy dostaje prace super a pozniej okazuje ze nie zupelnie tak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...