Skocz do zawartości

Odmowa Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pomniejszają, a ten pomysł to kto ci podsunął? Ciekawe, sprecyzuj proszę...

Koleś wizy nie dostał bo najprawdopodobniej kombinował - dokładnie nie wiemy bo nas tam nie było, ale sadzać po wpisach rożnej treści na forum, tak właśnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest kategorycznie powiedziane, ze nie mozna probowac VWP po odmowie. Jest tylko napisane, ze bardzo prawdopodobne, ze dostaniesz odmowe w ESTA.

If you were previously denied a visa, or previously refused entry to the United States, or previously removed from the U.S., your ESTA application will most likely be denied, and if you are allowed to board your carrier, you may be subject to additional processing upon arrival at U.S. ports of entry, and may be denied admission to the U.S.

https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/1097/~/previously-denied-a-visa-or-immigration-benefit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy się dostanie wizę turystyczna czy nie to czysty fart. Za pierwszym razem na rozmowie dostałem odmowę ( mam szwagra który jest obywatelem i ma firmę, oczywiście o tym powiedziałem konsulowi jak również wpisałem w formularzu ) i wychodząc z konsulatu powiedziałem sobie w myślach że na miesiąc znowu tu będę i będę się starał o wizę. Po miesiącu stawiłem się w konsulacie tak jak Sobie obiecałem i dostałem B1/B2 na 10 lat. Po 1,5 poleciałem i spędziłem na lotnisku 3 godziny na emigration. Powiedziano Mi że wpuszczą Mnie na 2 tygodnie i co z tym zrobię a Ja dowiedziałem że wrócę po 2 tygodniach bo to sobie zrobię krzywdę a nie Im. Wpuszczono Mnie w sumie na 2 miesiące i opuściłem USA na czas. Byłem czysto turystycznie i gdybym chciał tam być legalnie to bym sobie dawno załatwiał papiery. Jaki z tego morał ? Nie ma znaczenia kto dostanie a kto nie. Zastanawiam się czy jak będę leciał w przyszłym roku to też będę trzymany na emigration i czy Mnie wpuszczą ? czy dlatego że nie złamałem warunków WIZY zostanę wpuszczony bez problemu. Do dostania promesy ( co uważam za dobra procedurę ) jest tak samo potrzebne szczęście jak później wpuszczenie na teren USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pocieszam się :) wiele osób dostaje odmowy to nie znaczy ze oni nigdy już nie polecą do usa;) jak już Polska wejdzie do programu bez wizowego to lepiej niech się martwią ci którzy dostali bana lub przesiedzieli pobyt ;)

Ja przesiedziałem ponad 3 lata a miałem wbite na 6 m-cy ,ale to było 13 lat temu wtedy były inne czasy więc musiałem zostać .Teraz mi to wisi czy dostane czy nie jade czysto turystycznie jak "dostane wize " do ojca i siostry mają po GC ,pracować nielegalnie jadą tam ci co tu nie moga znaleść pracy lub nie mają perspektyw ,ale są jeszcze inne kraje co do pracmozna wyjechać. Nie wiem czemu ludzie jada jeszcze do pracy do ameryki za marne dolary w przeliczeniu jak kiedys co stał dolar w 2000 r. około 5 zł ale nie teraz ,w moim przypadku roboty mam w ciul nie do przerobienia ehhh.Co do programu bez wizowego mało bedzie prawdopodobnie ale miejmy nadzieje ,polski rząd liże d..e ameryce a my nic z tego nie mamy :lol: a ruchu bez wizowego musimy jeszzzczzzeee długo poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...