Skocz do zawartości

Odmowa Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

E tam za długo musiałbym czekać ,musieli by miec obywatelstwo najpierw a musiałbym czekać z 10 lat co najmniej ,czyli zakładając okolo 15 lat po wszystkich formalnosciach wtedy bede za stary na to hehe nie opłaca sie .Chce pojechać na wakacje odwiedzić starych znajomych z Peabody,Salem,Reading z stanu Mass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mąż był 1Lutego dostał odmowę , chcieliśmy jechać teraz razem na wakacje w zeszłym roku byłam z córką na 5 tyg dostałyśmy wizy bez problemu a mąż NIE BO RUDY pracownik kosulatu stwierdził , że mąż juz nie wróci bez sensu.... mamu tu dobrą prace , mieszkanie , duzo rodziny córka szkołe a tam po co zostać i do tego nielegalnie co to za życie bez możliwości jazdy samochodem itd w usa jest tylko moja mama jest obywatele usa będzie ponownie jechal w maju jak znów nie dostanie to nie wiem co zrobi myślcie , ze jak obwatel usa czyli moja mama z nim pojdzie to będą jakieś większe szanse ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - wiem, że się czepiam, ale jest coś takiego, jak interpunkcja i duże litery na początku zdania. Napisałaś cały post jednym długaśnym zdaniem i na przykład ten fragment: "chcieliśmy jechać teraz razem na wakacje w zeszłym roku..." musiałam czytać dwa razy, żeby zrozumieć, że między słowem 'wakacje' a 'w zeszłym' powinna być kropka, bo to jest całkiem nowe zdanie. To tak na przyszłość ;)

Po 2 - Widocznie mąż nie potrafił wystarczająco przekonać konsula, że wróci. No bo chyba nie dostał wizy, bo jest rudy??? Przynajmniej tak wynika z Twojego postu. A to by było głupie uzasadnienie... No, chyba że to pracownik konsulatu był rudy... Sama widzisz, że bez interpunkcji Twój post to masło maślane :P

Po 3 - Mama z nim nie pójdzie, bo nie ma takiej możliwości. Twój mąż musi sam próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 - Widocznie mąż nie potrafił wystarczająco przekonać konsula, że wróci. No bo chyba nie dostał wizy, bo jest rudy??? Przynajmniej tak wynika z Twojego postu. A to by było głupie uzasadnienie... No, chyba że to pracownik konsulatu był rudy...

... A przecież wiadomo, że rudzi nie mają duszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...