Skocz do zawartości

Termin Rozmowy Z Konsulem


tako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

mój numer to trochę powyżej 13 tyś i ja chciał bym aby rozmowa była z lutym 2016, bo wtedy wyjechał bym z rodziną w wakacje 2016 bez pośpiechu.

Jak wyznaczą Ci wcześniej spotkanie, to możesz sobie przełożyć. My tak robiliśmy, bo chcieliśmy wyjechać właśnie w wakacje i nie było problemu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i pamietam sama jak kazdy krok przezywalam tak jak wy :) a teraz jestem juz tu w stanach od ponad dwoch miesiecy i wiem ze nie ma sie czym denerwowac, od momentu otrzymania terminu do samej wizyty jest bardzo duzo czasu na badania, papiery, popelnianie bledow i ich naprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i pamietam sama jak kazdy krok przezywalam tak jak wy :) a teraz jestem juz tu w stanach od ponad dwoch miesiecy i wiem ze nie ma sie czym denerwowac, od momentu otrzymania terminu do samej wizyty jest bardzo duzo czasu na badania, papiery, popelnianie bledow i ich naprawy :)

Alleen zgadzam się w 100%. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok udalo sie...14 pazdziernik....uuuuu

numerek 18xx

my ds-260 wyslalismy w czerwcu, a wnioski w ostatnim dniu zglaszania do loterii...

niezly fuks

Witam, żona została wylosowana i ma numer 14xx (dość niski) lecz do tej pory nie otrzymalismy e-maila z terminem rozmowy. Formularz ds260 wypełniliśmy na początku czerwca bodajże 3, w wniosku dołączyliśmy naszą córeczkę-gdy składaliśmy wniosek o zieloną kartę nie było jej jeszcze na świecie. Na stronie http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ jest tylko informacja o wylosowaniu w loteri. Proszę poradź/poradzcie czy pisać zapytanie do nich o nas, kompletować już wszystkie dokumenty??? A może wstrzymać się jescze kilka dni... ale ile???

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spokojnie czekała.

W październiku rozmowy dopiero się zaczynają.

Zaczęłabym się martwić dopiero, jeśli na listopad lub grudzień nie wyznaczą Wam rozmowy.

ale dokumenty, badania na spokojnie możemy sobie kompletować, dłużej jak pół roku z takim numerem to nie powinno trwać...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...