Skocz do zawartości

Termin Rozmowy Z Konsulem


tako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

gdzie Ci to expiered wychodzi na logowaniu na dvlottery ? jak tam jest to zadzwon do ambasady czy tam kentucky moze wyznaczyli Ci termin na wrzesien i sie nie pojawiles/as

ok już zalogowałam się, jeśli by mi wyznaczyli to chyba był dostała maila a czekam i sprawdzam maile od początku odkąd wysłałam formularz DS 260 i nic mi nie przyszło, że mam rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest tylko wiadomo mail mogl pojsc do spamu itd. nie rozumiem tego expired gdzie Ci to wyszlo

Wiesz, normalnie złe wpisałam nr z poprzedniego roku, ale teraz np. dziś próbuj się zalogować i jest napisane, the "password has expired". Nie wiem dlaczego, wczoraj jeszcze normalnie się logowałam. Ja chyba zejdę na zawał przez tą loterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to jeszcze ja mam pytanie - co prawda wiza imigracyjna a nie loteria, ale odn terminów rozmowy z konsulem ;)

Miał ktoś sytuację, że jego rozmowa nie pojawiła się na terminarzu spotkań o którym pisałam wcześniej? Będę dzwonić do konsulatu, ale od wczorajszego wieczora trochę mnie nerwy zżerają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, normalnie złe wpisałam nr z poprzedniego roku, ale teraz np. dziś próbuj się zalogować i jest napisane, the "password has expired". Nie wiem dlaczego, wczoraj jeszcze normalnie się logowałam. Ja chyba zejdę na zawał przez tą loterię.

Rozumiem ze piszemy o loterii.

Gdzie Ty masz tam hasło >?

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/%28S%28ghr0uoxbkordzad3nr135lgn%29%29/Secure/StatusCheck.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie wiem, jak się logowałam tego dnia to taki błąd wyskakiwał. Ale juz jest ok. tak sie zastanawiam, czy wogole mam szansę z nr 77XX. Może powinnam napisać do Ambasady albo zadzownić?Czy ktoś już tak próbował się kontaktować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...