Skocz do zawartości

Termin Rozmowy Z Konsulem


tako

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma chyba numer 1400, a nie 14 000, dlatego pisze o październiku, bo teoretycznie powinien się załapać.

W temacie z DV-2015 były osoby z niskim numerem, które wcześnie wysłały DS260, ale się gdzieś "zawieruszył" i dostały termin na grudzień.

czy uważasz żeby im się przypomnieć??? zapytać co jest z moim zgłoszeniem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze nie ma na październik.

Jakby co, to tu jest terminarz spotkań: http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/appointment.html

Na wrzesień są rozmowy tylko z normalnych wiz imigracyjnych, a nie z loterii.

Terminarz spotkań na październik powinien pojawić się w pierwszych dniach października lub nawet pod koniec września.

Czy ktos ma pomysl, kiedy mogą wrzucić październiki? Chodzi mi o ogólną zasadę, że plan na następny mc wrzucają z xx dniowym wyprzedzeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

troszkę mnie to wszystko stresuje, wysłałam DS260 w czerwcu mój nr to 2016EU000077XX i zastanawiam się czy mam szansę wygolę na rozmowę. Czytam wasze tutaj odpowiedzi, ktoś mówił, żeby sprawdzić czy zaproszenie jest w SPAm niestety nic nie ma, albo jak powinnam to sprawdzić pod jaka nazwą. Sprawdzałam też na tej stronie gdzie się sprawdzało czy osoba zpostała wylosowana czy też nie ale niestety jest napsiane, że mój nr już EXPIRED. Czy powinnam się martwić? POMOCY:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam trzy pytania co do terminu rozmowy z konsulem:

1. Mam wyznaczony termin, ile dni przed mogę jeszcze go przesunąć?

2. Gdzie konkretnie zadzwonić, w celu przesunięcia tej wizyty? Jak wygląda procedura takiego przeniesienia terminu?

3. Czy przesuwając termin na koniec lutego (powiedzmy na 25 lutego) jest ryzyko, że rozmowa się nie odbędzie? Jaki termin można zaproponować, tak żeby był w 100% bezpieczny a jednocześnie jak najdalej "oddalony":)

Trzecie pytanie, takie bardziej przypuszczające, ale dwa pierwsze bardzo ważne dla mnie. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

now77ak Zadzwoń do ambasady i zapytaj się o przesunięcie terminu. My tak robiliśmy. Przesuwaliśmy z grudnia na styczeń, ponieważ zależało nam, żeby wyjechać do USA w wakacje. Powiedzieliśmy jaka jest sytuacja i że chcielibyśmy termin najwcześniej na drugą połowę stycznia. Pani sobie odnotowała naszą prośbę, skasowała nasz termin i powiedziała, że o nowym terminie zostaniemy powiadomieni listownie. Tak też się stało. Nowy termin mieliśmy na końcówkę stycznia.

Nie powinno być problemu, ponieważ w lutym raczej jeszcze nie zabraknie zielonych kart. :) I lepiej nie oddalać za bardzo terminu, bo im dalszy termin tym bardziej ryzykowne, że rozmowa się nie odbędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...