Jump to content

Majonezy ;)

amida

Recommended Posts

Może mi ktoś doradzić jaki majonez jest najbliższy smaku majonezowi Winiary? Kupiłam już tu kilka majonezów i żaden mi niestety nie smakuje. Wszystkie smakują jakby były dietetyczne :/

• Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Może mi ktoś doradzić jaki majonez jest najbliższy smaku majonezowi Winiary? Kupiłam już tu kilka majonezów i żaden mi niestety nie smakuje. Wszystkie smakują jakby były dietetyczne :/

Nie ma. Też uważam że ten jest najlepszy. Na szczescie mamy tu polski I ruski sklep, tam mozna kupic.

W ktorej czesci Tennessee jestes? :P Jesli przypadkiem w okolicach Nashville to jest tam rowniez taki fajny rosyjsko/polski sklepik. Chyba byly tam rowniez majonezy i inne polskie produkty.

dzięki wszystkim za porady ;)

W ktorej czesci Tennessee jestes? :P Jesli przypadkiem w okolicach Nashville to jest tam rowniez taki fajny rosyjsko/polski sklepik. Chyba byly tam rowniez majonezy i inne polskie produkty.

uuuu a cóż to za sklepik? Bo i owszem, w okolicach Nashville jestem :)

Ostatnio w Targecie kupiliśmy majonez o nazwie 'Joy', Kielecki to nie jest, ale w porównaniu do typowego amerykańskiego Hellmansa to całkiem daje radę.

No ja Cie prosze, pytanie bylo o majonez WINIARY. Nie stawiaj obok Kieleckiego bo ten akurat, smakiem niewiele odbiega od tutejszych.

B)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...