Skocz do zawartości

Zdjecie Do Loterii Wizowej


patryk7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wychodzi prawdziwa natura polaczkow, powinniscie zostac wyjebani za falszywe informacje o loterii tylko po to zeby zwiekszyc swoje zalosne i tak szanse

ja bym powiedziała, że to po prostu selekcja naturalna. Jak ktoś nie rozumie podstawowych wytycznych na cytowanej stronie, to nie powinien aplikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zyciu nic nie jest podane na talerzu. Zyjemy w cyfrowym swiecie, umiejetnosc wykorzystywania narzedzi typu google jest niestety niezbedna, zeby sie w nim poruszac. A jak chce sie emigrowac do US, znajomosc angielskiego na poziomie komunikatywnym rowniez by sie przydala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście podziwiam takich forumowiczów jak: kzielu, karolamo, Rademedes, Dragony, pelasia, Joanna30, sly6, przede wszystkim za ich cierpliwość i chęć pomagania innym. W tym roku udało mi się wylosować swój numer i nie ukrywam, że to forum bardzo mi pomogło wyjaśnić wszystkie wątpliwości związane z loterią wizową. Przeczytałem wszystkie posty z DV2015, DV2014 oraz najważniejsze posty z forum http://forums.immigration.com. Co najważniejsze, przeczytałem ze zrozumieniem. Są tam WSZYSTKIE odpowiedzi na pytania, które padły w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.
Niestety ludzie wypisują bzdury zamiast pomyśleć, poszukać, przeczytać. Stąd też idiotyczne pytania dotyczące zdjęć, adresów, które trzeba wpisać do D260 etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@havanagila w poście #3 patryk7 otrzymał link do pełnej informacji dotyczącej wymagań co do zdjęcia. Po czym juz w kolejnym poście autor wątku dopytuje się o zdjęcie z facebooka. Poważnie nadal uważasz, że prześmiewczy ton kolejnych odpowiedzi powodowany jest, wątpliwą, chęcią zwiększenia sobie szans w loterii?

Nie wiem ile trzeba mieć lat lub jaki poziom wykształcenia (a raczej jego braku), żeby nawet pomyśleć, że w oficjalnych dokumentach, zgłoszeniach, etc. można użyć losowego swojego zdjęcia z facebooka. Pomijam już fakt, że patryk7 otrzymał pełną informację o tym jakie to zdjęcie ma być.

Jak już ktoś napisał w innym wątku tegoż samego autora (równie zadziwiającym zresztą) :

autor najprawdopodobniej nie kwalifikuje się do loterii:

a. ze względu na wiek

b. ze względu na wykształcenie (a raczej jego brak)

c. all of the above

A nawet jeśli spełnia kryteria, to dla własnego dobra powinien zostać w kraju, gdyż przy brak tak podstawowych umiejętności jak przeczytanie wymagań oraz wypełnienie własnych danych we wniosku do loterii (co jak wiemy jest banalnie proste - w końcu są tam tylko nasze podstawowe dane), raczej ma niewielkie szanse na odnalezienie się na emigracji.

Powiedz mi natomiast @havanagila co Ty takiego wniosłaś do tej dyskusji, poza obrażaniem wszystkich dookoła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...