Skocz do zawartości

Cr1 A Zakaz Wjazdu Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

PRAWDA KARINA I TYLKO PRAWDA:-0 czyli ten paragraf : 212 (A) (2)©(1) to jest najbardziej powazna sprawa, tylko co to jest jak to rozszyfrować? Czy to jest to moje podejrzenie z 98 roku ? ale bylem niewinny, nawet sprawe zamknieto. Jeśli chodzi o adwokatów to dzwoniłem do Bloch i muszyński i powiedzieli ze ciężko będzie ale się da. Ja jednak jakoś im nie ufam, Czy ty karina myślisz ze da sie cos z tym zrobić? wole złą prawde niz kłamstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jeśli chodzi o kwity na sprawe z 98 to zostawiłem w ambasadzie pismo od prokuratury ze byłem zatrzymany, że sprawe zamknieto a ja jestem niewinny. Przetumaczyłem to pismo i dałem konsulowi zeby sie oczyścic bo w tej kwestii naprawde nie kłamałem, Bedę wdzieczny jeśli ktos mi pomoze znalezc prawnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wniosku podałem ze nigdy nie byłem karany. Na rozmowie konsul pyta sie mni ponownie i powiedziałem mu prawde i nawet dałem mu to pismo z prokuratury o zamknieciu sprzwy i cofnięciu zarzutów. Trzymałem sie prawdy i dzieki boze.Rzeczywiscie wiele mi tu pomogliście i jestem wdzieczny. Wertuje teraz troche te fora i szukam. Angielski znam komunikatywnie i nie mam z tym problemu ale ten prawniczy zargon jest czasem niezrozumiały. gdyby ktos poleił mi jakiegos adwokata bedzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty jak byś zrobił.znając prawo USA.pytanie proste w ds i rozmowie a petent swoje a i ma zaświadczenie lecz liczy się tez ds i odpowiedz

teraz zobacz co Ci na to powie dany prawnik.dać Ci wizę czy tez nie

Jak widzisz takie niby coś male a ma znaczenie.

Umiesz szukać na necie.pisac dane email..tak szukaj

Szukaj na żywych stronach.forach które jak kto żyją

I nie ma pisania ze jest ok.bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daliscie mi wszyscu duzo do myślenia: paragrafy które mam zapisane w odmowie to:

212 (a)( 6)( C) (1) misrepresentation 9odmowa ze wzgledu na złożenie fałszywych dokumentow lub oświadczeń

zadnych fałszywych dokumentów nie przedstawiałem

A wypełniony wniosek o wizę, w którym nie napisałeś, że byłeś w USA i Twoja rozmowa z konsulem, gdzie też się nie przyznałeś, że byłeś w USA nie są fałszerstwem? Są.

No, ale widzę, że to już zostało wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...