Skocz do zawartości

W&t I Ślub.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie ma limitu czasowego na ślub, mozesz i na drugi dzień od przyjazdu. Ślub na terenie USA nie jest czymś nielegalnym. Problem pojawia sie gdy chcesz zalegalizować swoj pobyt. Musisz im udowodnić, ze ślub był spontaniczny i ze wiza J1 nie została użyta do wjazdu do USA w celu zawarcia związku małżeńskiego i legalizacji pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli wyjechał bym np. W tym roku na j1 poznał kogoś i pojechał na wizie turystycznej i dopiero pod koniec jej trwania bym wziął ślub? Lub pojechał w tym roku na j1 w przyszłym też i dopiero wtedy? Czy może udać się tam do prawnika, żeby znalazł jakieś kruczki prawne ? :) dziekuje za poświęcony czas i za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są szansę na wizę narzeczeństwa? A ogólnie jak chce wyjechać na w&t, to tylko przez biuro mogę? Bo czytałem trochę to mowili, że na start to około 8 tys zł trzeba. Jest szansa, że się zwrócą te pieniadze?, bo nie chce za bardzo obciążać moich rodziców takimi kosztami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są szansę na wizę narzeczeństwa? A ogólnie jak chce wyjechać na w&t, to tylko przez biuro mogę? Bo czytałem trochę to mowili, że na start to około 8 tys zł trzeba. Jest szansa, że się zwrócą te pieniadze?, bo nie chce za bardzo obciążać moich rodziców takimi kosztami.

Czy sie zwrócą to nie wiem, kiedyś sie zwracało. Obecnie nie mam doświadczenia w tej sprawie. Jesli nie masz nic na sumieniu, wiza narzeczeńska to w większości czas i formalności. Pewnie wyjdzie ci taniej niz jeździć na W&T co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...