Skocz do zawartości

Sponsorowanie Wizy Turystycznej Dla Mamy - Rencistki


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Po pewnym poślizgu z wyjazdem już jesteśmy na dobrej drodze do urlopu w Stanach. Wniosek na mamy wizę złożony i ma umówioną rozmowę na pierwszego października. I teraz pytanie a może i kilka :)

1. We wniosku jest podane że ja płacę za jej wyjazd, czy będzie musiała pokazać moje wyciągi z banku by pokazać że mnie na to stać ? Zakładam, że wyciągi z własnego banku będzie musiała mieć z sobą ?

2.` Czy jeszcze jakieś inne dokumenty jako rencistka będzie musiała zabrać ?

 

A tak ogólnie to o co mogą ją zapytać jako rencistkę?

Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kali146 said:

Hej.

Po pewnym poślizgu z wyjazdem już jesteśmy na dobrej drodze do urlopu w Stanach. Wniosek na mamy wizę złożony i ma umówioną rozmowę na pierwszego października. I teraz pytanie a może i kilka :)

1. We wniosku jest podane że ja płacę za jej wyjazd, czy będzie musiała pokazać moje wyciągi z banku by pokazać że mnie na to stać ? Zakładam, że wyciągi z własnego banku będzie musiała mieć z sobą ?

2.` Czy jeszcze jakieś inne dokumenty jako rencistka będzie musiała zabrać ?

 

A tak ogólnie to o co mogą ją zapytać jako rencistkę?

Dzięki za pomoc :)

Mnie nigdy ani mojej mamy nikt o bankowe wyciągi nie pytał, nie sadze by kazali jej coś takiego mieć. A co do tego o co mogą pytać - poczytaj na forum wątki o wizach turystycznych i rozmowach w konsulacie, tam się ludzie na bieżąco wypowiadają o co ich pytali. Wg mnie będą ją pytać o to o co zawsze pytają: w jakim celu tak jedzie? Na ile się wybiera? Jaki ma plan podróży? Gdzie planuje się zatrzymac? Kto z nią jedzie? Mogą tez pytać czym się córka zajmuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...