Skocz do zawartości

Sponsorowanie Wizy Turystycznej Dla Mamy - Rencistki


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak w temacie ale jest kilka haczyków :

1- Mieszkam na stałe w Irlandii

2- Mój mąż jest obywatelem USA

3- Mama jest rencistką grupa 3 - więc jeśli chodzi o wyjazd to my będziemy za wszystko płacić

4- Mama mieszka w Polsce i nie zna angielskiego więc o wizę turystyczną będziemy składać w Warszawie - czy ja też będę musiała być na rozmowie ?

5 - Nie spieszy nam się - planujemy lecieć na urlop do Stanów najszybciej w 2018

Ja dostałam moją wizę w Dublinie. Jak się za to wszystko zabrać ? Jakieś rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nie ma czegos takiego jak sponsorowanie wizy turystycznej. :P Twoja mama musi sama pokazac swoje zwiazki z Polska i wszystkie powody dla ktorych mialaby tam wrocic. Nie ma powodu dla ktorego ty mialabys isc razem z nia na rozmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nie ma czegos takiego jak sponsorowanie wizy turystycznej. :P Twoja mama musi sama pokazac swoje zwiazki z Polska i wszystkie powody dla ktorych mialaby tam wrocic. Nie ma powodu dla ktorego ty mialabys isc razem z nia na rozmowe.

To wiem :) Ale mi chodzi o to , że mamy nie stać na wyjazd z Polski nie mówiąc już o przelocie do Stanów i się zastanawiam , czy ma jakieś szanse na wizę jeśli powie , że za wszystko zapłaci córka :)

Jak chcecie leciec najwszesniej w 2018 to po co teraz zawracasz sobie glowe wiza? Nie lepiej isc po wize koniec 2017/poczatek 2018?

Bo ja lubię być przygotowana za wczasu :)

To zależy ile lat ma Twoja Mama i za co ta grupa.są tacy ze mają drugą grupę i pracują w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- Mieszkam na stałe w Irlandii

Nie ma to znaczenia

2- Mój mąż jest obywatelem USA

Może mieć wpływ, ale nie musi

3- Mama jest rencistką grupa 3 - więc jeśli chodzi o wyjazd to my będziemy za wszystko płacić

Wystarczy taka informacja, ważne że są na to środki. Powiem więcej, gdyby mama, będąc rencistką, upierała się, że za wszystko płaci sama, to mogłoby się wydawać podejrzane.

4- Mama mieszka w Polsce i nie zna angielskiego więc o wizę turystyczną będziemy składać w Warszawie - czy ja też będę musiała być na rozmowie ?

Nie, nawet jeśli byś w ogóle została z mama wpuszczona, to rozmowa i tak jest z mamą a nie z Tobą (mama jest osoba pełnoletnią i rozumiem, że nie jest ubezwłasnowolniona) Powiedz mamie co ma mówić i tyle.

5 - Nie spieszy nam się - planujemy lecieć na urlop do Stanów najszybciej w 2018

To wystąpcie o wizę dla mamy najwcześniej w 2017 - teraz nie ma to większego sensu

Ja dostałam moją wizę w Dublinie. Jak się za to wszystko zabrać ? Jakieś rady ?

Jak już będzie odpowiedni czas (a nie dwa lata przed) mama robi odpowiednie zdjęcia do wizy, wypełnia wniosek online (może być z czyjąś pomocą) opłaca koszt rozmowy i umawia się na rozmowę. Następnie w ustalonym terminie udaje się do ambasady na Pięknej. Tam mówi prawdę o planach podróży i o tym kto tą podróż sponsoruje (dzieci chcą zrobić mamie wakacje i pokazać inny kawałek świata), na ile czasu się wybiera. Szanse na wizę są, choć to oczywiście zawsze zaleąy od konsula

OT:

@sly uwierz, że naprawdę jest bardzo dużo takich córek, synów i w ogóle rodzin, choć mam wrażenie, że Ciebie akurat otaczają sami okropni ludzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...