Skocz do zawartości

Wybór Wizy Pozwalającej Na Legalną Pracę


Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomy ma dla mnie propozycję pracy w Kanadzie, prowadzi on tam swoją firmę i mógłbym bez problemu pracować legalnie w tym kraju. Firma jest w mieście oddalonym 30 kilometrów od granicy USA i zastanawiam się czy gdybym podjął się tej pracy i miał wizę turystyczną USA to mógłbym sobie po prostu zwiedzać Stany w wolnym czasie, czy nie ma takiej możliwości.

Oczywiscie ze moglbys - dlaczego nie ? Tylko upewnij sie ze faktycznie bez problemu moglbys tam legalnie pracowac - Kanada tak samo ma przepisy emigracyjne i - o ile kojarze - tak samo one sa dosc restrykcyjne jezeli chodzi o prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opieram się na razie tylko na tym co on mi mówił - Polacy nie potrzebują wizy na wjazd do Kanady a jeśli znajdziesz pracodawcę, który zechce Cię przyjąć to musi Ci on wystawić odpowiednie zaświadczenie, idziesz z tym do ambasady a tam wystawiają Ci pozwolenie na pracę. Tak mi mówił, ale muszę się upewnić. To byłoby nie najgłupsze rozwiązanie, mógłbym pracować sobie w Kanadzie a na weekendy przyjeżdżać do Stanów na zwiedzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...