Jump to content

Pierwszy Lot Do Usa Po Wygraniu Loterii


Recommended Posts

Witam,

Możecie podzielić się "wrażeniami" czy różni się pierwszy lot po wygraniu loterii od każdego innego?

Mam też konkretne pytanie, przy kupowaniu biletu na stronie LOT, trzeba podać "Dodatkowe informacje wymagane dla podróży do/z USA". Jest tam oczywiście "DOKUMENTY PODRÓŻY". Jest możliwość dodania wielu dokumentów. Podać jedynie paszport? Czy dodać gdzieś informacie na temat wizy?

PS. Jest też opcja "zielona karta" (ale zielnej karty jeszcze się nie ma podczas pierwszego lotu)

Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Teraz malo ktore linie lotnicze pytaja o nr paszportu w trakcie zakupu biletu. Ich nie obchodzi na podstawie jakiej wizy lecisz. Masz zaplacic za bilet - to jest ich biznes a Ty chcesz zeby caly swiat ze oto swiezo upieczony posiadacz GC UDAJE SIE do USA.

Najlepiej gdybys wcale nie mial wizy, nie wpusciliby Cie na poklad i zaoszczedzili na paliwie a najprawdopodobniej ktos usiadlby na Twoim miejscu i polecial a linie zarobilyby podwojnie... :P.

Link to comment
Share on other sites

Bez przesady andy... zluzuj nieco...

now77ak pierwszy raz leci do stanów i się denerwuje... nic w tym dziwnego... przypomnij sobie jak Ty pierwszy raz leciałeś... nie widzę nigdzie żeby oczekiwał na specjalne fanfary, tylko zwyczajnie, po prostu po ludzku pyta o radę...

Link to comment
Share on other sites

Ales sie przyczepil andypodole, serio, czlowiek nie wie, przezywa sytuacje, wiec sie kulturalnie zapytal co i jak...

Zalezy is linii lotniczych, zazwyczaj podczas rezerwowania musisz podac numer paszportu, i moga ale nie musza pytac o wize - sprawdza Cie na lotnisku w trakcie odprawy, na 100%. Jesli beda wymagac info w trakcie dokonywania rezerwacji to raczej Ci to nie umknie:) jak nie masz jeszcze wizy to zazwyczaj jest opcja podania rich danych pozniej

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...