Skocz do zawartości

Wjazd, Wyjazd I Ponowny Wjazd Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie... Zakladajac, ze dostaje wize turystyczna 6 miesiecy w czerwcu - co jesli w trakcie mojego pobytu np. w lipcu przekrocze granice Stanow i polece np. do Azji poczym po 2 tygodniach bede chciala znowu wrocic do Stanow i kontynuowac swoje wakacje tam? Czy moge zostac nie wpuszczona? I czy jesli w lipcu wylece i wroce i jesli mnie wpuszcza to dostane nowy "ostateczny" termin wyjazdu czy to bedzie ten sam na ktorym wlecialam w czerwcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha, super, normalnie zaje... "Będę sie starać o zmianę statusu". Ja wiem ze Amerykanie maja rożne opinie na internecie ale obawiam sie ze nie uda ci sie ich zrobić w konia. Odwal taki numer to dostaniesz zakaz na baaaaardzo długo. A i płacz. Ostatnio jedna z FA zamiast pracować pocieszała taka sierotkę...

Uwielbiam takie tematy. Pozwalają sie rozluznic po długim locie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede sie starac o zmiane statusu, ale bardziej prawdopodobne, ze wroce po wize studencka jak dostane sie do college. widze, ze na tym forum mierzenie wszystkich ta sama miara - miara potencjalnego nielegalnego imigranta - to powszechna praktyka. i szczerze mowiac - zazdroszcze, ze tak niewiele potrzeba Ci do rozluznienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz mi inna osobę jak inaczej widzi osoby to daj mi znać.z mila chęcią poznam :)

Każdy czy to w necie czy po za ma podobne myślenie.

A co jest źle w zmianie..jak źle to zrobisz to nie dostaniesz zmiany i to zostaje w systemie..przy kolejnym wlocie może być różnie jak i po kolejna wizę.

Dlatego dobrze to zrobić po za USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...