Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie sądze, o wiek sie nie przyczepią bo wyraźnie stoi nie jest określony wiek, a co do ŚREDNIEgo to się pytałem na początek w ambasadzie w Warszawie potem US Dep. of State Consular Affair wypuściło post, że będzie odp na pytania i mi odp, że muszę mieć w dniu rozmowy z konsulem świadectwo... dwa źródła podały mi taką inf, więc jestem raczej spokoojny . btw. życzcie mi powodzenia na maturze hahaahh :D:D:D

co do goscia ktory skladal wniosek nie majac jeszcze sredniego - nic sie nie boj, pytalem o to kiedys w konsulacie i musisz miec swiadectwo ukonczenia szkoly w momencie rozmowy z konsulem.

wiem ze we wszystkich regulaminach jest napisane ze musisz spelniac wymagania NA DZIEN SKLADANIA WNIOSKU, ale pytalem bezposrednio tych ktorzy sie tym zajmuja i nie bedzie problemu

No to jeśli dostaniesz wizę imigracyjną, mimo iż na dzień składania apikacji nie miałeś jeszcze wymaganego wykształcenia (oraz wieku, ale to ewentualnie można pominąć, bo wypełniałeś zgłoszenie na chwilę przed swoimi 18. urodzinami), to daj znać - przyda się to kolejnym starającym się w loterii :)

Od zawsze mówi się, że wykształcenie należy mieć na dzień składania wniosku (jak stoi w instrukcji), a nie na dzień wizyty w ambasadzie.

Także gratuluję i daj znać! :)

No i GRATULACJE dla wszystkich wylosowanych! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...