Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie sądze, o wiek sie nie przyczepią bo wyraźnie stoi nie jest określony wiek, a co do ŚREDNIEgo to się pytałem na początek w ambasadzie w Warszawie potem US Dep. of State Consular Affair wypuściło post, że będzie odp na pytania i mi odp, że muszę mieć w dniu rozmowy z konsulem świadectwo... dwa źródła podały mi taką inf, więc jestem raczej spokoojny . btw. życzcie mi powodzenia na maturze hahaahh :D:D:D

Mnie zastanawia jedna kwestia.

Jeżeli w momencie wysyłania aplikacji nie miałeś średniego wykształcenia to co zaznaczyłeś w formularzu?

Albo wybrałeś wykształcenie nieuprawniające Cię do wzięcia udziału w loterii (minimum to High School, no degree), lub zaznaczyłeś wykształcenie którego nie posiadałeś na dzień wysyłania wniosku.

Radziłbym Ci napisać jeszcze raz do ambasady bo może okazać się, że nie otrzymasz GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję tym co się udało :) Pamiętam jak rok temu wyniki sprawdzałem, a o wyniku chyba cała dzielnica się dowiedziała (łącznie z monopolowym :) ) :)

IEC w Kanadzie fajne jest, tylko trzeba pójść od razu do "skilled job" i wówczas na ogół bez problemu dostaje się permanent residenta w Kanadzie po roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacio ciagnij dalej.

na jakims anglojezycznym forum ktos za 13 razem wylosowal....

Statystycznie jedno na 200-1000 zgłoszeń powinno wejść... Więc za 13tym razem to i tak relatywnie szybko :)

W DV2016 było 84000 wylosowanych (średnio 2,3 osoby na zgłoszenie jest - czyli koło 36500 osóB) z puli koło 11'000'000 co daje szanse mniej więcej 1:301... rozbieżności między 200 a 1000 to zależne jeszcze z jakiego kraju się aplikuje...

Mniej więcej prawdopodobieństwo jest takie samo jak:

- trafienie 6 w totka grając 9 zakładów na losowanie, 2x w tygodniu przez całe życie

- przetasowanie talii kart i wyłożenie kolejno 3 takich samych kart - przykładowo króli czy asów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...