Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

Wszedzie jest napisane ze daleki nr CN to marne szanse, mi sie wydaje ze nr 22xxx to daleki. Myle się? Moze ktos kto ma 70xxx to daleki?

Zobacz poprzednie biuletyny, ja mialam w Dv 2016 nr prawie 20xxx i rozmowe mialam w marcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a ja mam pytanie do tych co wylosowali. Zdjęcie mieliście robione przez fotografa czy sami w domu strzeliliście fotkę? I kiedy wysyłaliście swoją aplikację? Tzn początek/koniec terminu składania aplikacji?

Aplikacje wysłałem ok. 2tyg przed końcem a zdjęcie sam przerabialem w paincie :)))

Edit: zdjecie od fotografa to samo co do indexu na uczelnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labas92, tak ja otrzymalam GC lecę w czerwcu na Florydę, żeby przekroczyc granicę, pobedziemy z mężem 2 tygodnie i wracamy do kraju aby pozamykac sprawy w Polsce

a ja mam pytanie do tych co wylosowali. Zdjęcie mieliście robione przez fotografa czy sami w domu strzeliliście fotkę? I kiedy wysyłaliście swoją aplikację? Tzn początek/koniec terminu składania aplikacji?

Ja mialam zdjecie robione u fotografa, a aplikacje skladalam w polowie pazdziernika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labas92, tak ja otrzymalam GC lecę w czerwcu na Florydę, żeby przekroczyc granicę, pobedziemy z mężem 2 tygodnie i wracamy do kraju aby pozamykac sprawy w Polsce

Ja mialam zdjecie robione u fotografa, a aplikacje skladalam w polowie pazdziernika

Życzę powodzenia za wodą! Mam nadzieje ze tez moj CN mnie zakwalifikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...