Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacje wysłałem ok. 2tyg przed końcem a zdjęcie sam przerabialem w paincie :)))

Edit: zdjecie od fotografa to samo co do indexu na uczelnie :)

Zdjecie robione na tle bialej szafy hihi... a wniosek wysylany poznym wieczorem 2 listopada... A numer mam 46xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W ogóle widzę, że u Ciebie z tymi wyjazdami to się wszystko w mgnieniu oka toczyło :D

A można spytać w jakiej branży pracujesz?

Może i ja się rozejrzę za Australią i Kanadą... hmmm

Wiesz jak Polski urząd i rząd Cię wkurzy to jest dość mocna motywacja by zamknąć firmę (5 lat działalności) i pokazać środkowy palec polsce i europie...

Ja pracuję w branży gastronomicznej - jestem szefem knajpy (nie kuchni). Najłatwiej i najszybciej można dojść do pozycji menedżera przy której pracodawca może dać Ci wizę L1 (po minimum roku pracy na stanowisku, jeśli pracuje się w filii amerykańskiej firmy poza USA). I wbrew pozorom zarobki nie są do D... jak większość ludzi uważa (OK, poza początkowymi 2-3 miesiącami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do tych co wylosowali. Zdjęcie mieliście robione przez fotografa czy sami w domu strzeliliście fotkę? I kiedy wysyłaliście swoją aplikację? Tzn początek/koniec terminu składania aplikacji?

W domu, na szybkości ajfonem na tle ściany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakby bylo takie cos, ze green card mozna kupic...

ciekawe jakie ceny by byly....

czy ktos moglby zaplacic np 100 000 usd za green card ?

ludzie zdesperowani na maxa ? ile dajecie za GC ?

Ludzie zdesperowani na maxa siedzą na F1 lub nielegalu...

A jak ktoś usilnie chce GC kupić, to cena z tego co mi wiadomo wynosi koło $5000 (ślub dla kwitu) + opłaty związane ze ślubem, GC i rozwodem (no i dodatkowo nie wiesz na ile "druga połówka Cię orżnie..." więc nie możesz mieć dobrze płatnej pracy a nawet lepiej płatnej niż "amerykańska połówka" przez minimum 3-4 lata do rozwodu...)

Lub jak ktoś ma kasę to wiza inwestorska - pół miliona i masz GC... ale wówczas to nie koszt tylko dobra inwestycja... (kupujesz oddział McDonaldsa i w rok najpóźniej się zwraca, a knajpa dalej się kręci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...