Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym numerem CN ? Mimo że ktoś został wylosowany w loterii a jego numer CN jest wysoki to jest szansa że nie dojdzie do rozmowy? Jak to jest ?

Dokładnie tak jak mówisz, biorą po kolei od najnizszego numeru. Jeżeli zostaną wykorzystane wszystkie zielone karty na dany kontynent do danego numeru CN i nikt nie zostanie odrzucony, a Ty masz numer jakiś dość daleki to nawet Cie nie zaproszą.

Udało Ci się wylosować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym numerem CN ? Mimo że ktoś został wylosowany w loterii a jego numer CN jest wysoki to jest szansa że nie dojdzie do rozmowy? Jak to jest ?

To ze ktos zostal wylosowany jeszcze nie oznacza ze zostanie zaproszony na rozmowe. W DV 2015 gdyby 100 osob wiecej przedemna dostalo wizy to ja bym sie nie zalapal(zalapalem sie we wrzesniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz, biorą po kolei od najnizszego numeru. Jeżeli zostaną wykorzystane wszystkie zielone karty na dany kontynent do danego numeru CN i nikt nie zostanie odrzucony, a Ty masz numer jakiś dość daleki to nawet Cie nie zaproszą.

Udało Ci się wylosować?

Dzięki za odpowiedź. Niestety nie udało mi się w losowaniu. A od czego zależy ten numer? Od tego jak szybko złoży się wniosek o losowanie czy jest to numer przypadkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Niestety nie udało mi się w losowaniu. A od czego zależy ten numer? Od tego jak szybko złoży się wniosek o losowanie czy jest to numer przypadkowy?

Całkowicie przypadkowy, ja zlozylem 2tyg przed zakonczeniem i ponoc mam dobrą sytuacje jak na EU i mam dostać zgloszenie. W praktyce zobaczymy jak bedzie. Pewnie z 8-10miesiecy niepewnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie przypadkowy, ja zlozylem 2tyg przed zakonczeniem i ponoc mam dobrą sytuacje jak na EU i mam dostać zgloszenie. W praktyce zobaczymy jak bedzie. Pewnie z 8-10miesiecy niepewnosci :)

Życzę powodzenia. Ja będę czekał na następne losowanie. Od ponad 20 lat mam babcię i ciocię w USA,ale niestety nie jest to wystarczająco "bliska rodzina" aby kwalifikować się na sponsorowanie rodzinne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co smucą się z powodu niewylosowania. Spójrzcie na to z innej strony. Do kolejnej loterii wizowej można uzbierać więcej kapitału na łatwiejszy start. Wmawiam sobie to drugi rok z rzędu, że im więcej razy nie trafię, tym będę miał łatwiej :D

A co do tego co mówił ktoś wcześniej, że przydałoby się na następny rok zmodyfikować trochę ankietę, bo z tego co widać to wiele osób tutaj wysyła zgłoszenia z żonami i prawie-żonami (tak jak ja:P), więc zamiast opcji "Nie" przydałoby się "1xNie" i "2xNie". Taka jest moja propozycja, zawsze to da jakiś pogląd lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...