Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

Dam znać co i jak. Co myślicie by powiedzieć na rozmowie o wizę, że zamierzam dołączyć do wojska? Moze mi to pomóc czy wręcz przeciwnie? Moim zdaniem powinno pomóc, bo dla nich niesamowicie ważne są sprawy patriotyzmu, walki o kraj etc. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że ważniejsze niż dla naszego PiSu hahaha ;> Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wydaje sie ze trzeba byc w miare szczerym, klamac nie warto bo oni przeciez notuja jakies informacje podane przez ciebie. Warto sie rozeznac i pezwdstawic jakis plan na przeszlosc i kilkoma alternatywami jesli takie pytania beda bo czasu jest niewiele na tym spotkaniu a konsul wczoraj sie tez nie urodzil. Bedziesz tam emigrantem wiec musisz byc rezolutny i blyskotliwy aby pozostawic dobre wrazenie...

Ze dasz rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa tacy ze są patriotami a sa na nie do wojny,wojska ;)

Jak nie odrobisz lekcji związanej jak kto jest z wojskiem i przyjęciem to może być Ci trudno przekonać Konsula ze chcesz do wojska ;)

Pytanie proste co musisz zrobić zaraz po przylocie aby myśleć w ogóle o wojsku?

Odpowiedz znajdziesz na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy znalazłem fajna stronkę goarmy i wszystko jest w miare logiczne opisane, jak sie odbywa rekrutacja, a na innych stronach znalazłem, że muszę mieć kartę stałego pobytu minium 17 lat, High School diploma, a na stronie USCIS znalazłem informacje, że rok służby i mogę ubiegać się o obywatelstwo, także chyba lekcje odrobiłem. A co do forum, to mimo opcji szukaj, jakoś nie umiem nic sensowego znaleźć w tym temacie. Niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znać co i jak. Co myślicie by powiedzieć na rozmowie o wizę, że zamierzam dołączyć do wojska? Moze mi to pomóc czy wręcz przeciwnie? Moim zdaniem powinno pomóc, bo dla nich niesamowicie ważne są sprawy patriotyzmu, walki o kraj etc. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że ważniejsze niż dla naszego PiSu hahaha ;> Jak sądzicie?

Nie ma najmniejszego znaczenia. Albo dostaniesz albo nie - zależnie od ich interpretacji przepisów. Przy tej niekorzystnej dla Ciebie będziesz miał przy okazji materiał misreprestation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najmniejszego znaczenia. Albo dostaniesz albo nie - zależnie od ich interpretacji przepisów. Przy tej niekorzystnej dla Ciebie będziesz miał przy okazji materiał misreprestation.

Rozumiem, że wracasz w tym momencie do sprawy ze świadectwem, zostawmy to na razie. Co do wojska to zajmę się już tak na poważnie tematem gdy dostanę tą wizę imigarcyjną, teraz wole się skupić na rozmowie z konsulem, chciałbym jak najwięcej waszych opinii, na temat tego jak na taką informacje może zareagować konsul. Czy po prostu przedstawić wydruk z banku i powiedzieć, że pójdę pracować jako kelner czy jednak wspomnieć o tym wojsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wracasz w tym momencie do sprawy ze świadectwem, zostawmy to na razie. Co do wojska to zajmę się już tak na poważnie tematem gdy dostanę tą wizę imigarcyjną, teraz wole się skupić na rozmowie z konsulem, chciałbym jak najwięcej waszych opinii, na temat tego jak na taką informacje może zareagować konsul. Czy po prostu przedstawić wydruk z banku i powiedzieć, że pójdę pracować jako kelner czy jednak wspomnieć o tym wojsku.

Konsulowi to zwisa generalnie - moze sie tylko cieszyc ze mieso armatnie sie zglasza. Spelniasz wymagania - jedziesz, nie musisz specjalnie szukac zadnych wyszukanych pomyslow zeby Cie zaakceptowano bo na oko w PL to biora wszystkich ktorzy spelniaja wymagania, Natomiast jezeli nie spelniasz, to zadne wojsko nie pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...