Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na pytanie po co startowałem w losowaniu odpowiadam - z rozpędu, bo jak się nie udało w jednym roku to startuje w następnym. Jak nie zostanę wylosowany
to OK, życie toczy się dalej, ale jednak zostanę wylosowany, to wtedy się będę martwił. Teraz za 3 próbą się tak stało. Więc teraz mam ból głowy.

Nie mówię, że nie wykorzystam losowania. Chodzi o to, że przy mojej obecnej sytuacji życiowej będzie to utrudnione. Ale spoko, jest trochę czasu na przemyślenia i decyzje.


Piszę to po to, byście wiedzieli, że wylosowanie GC to nie tylko szał radości i brzęk butelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę te pytania: to po co wysyłałeś zgłoszenie, to się nóż w kieszeni otwiera. Tylko człowiek z 1/4 mózgu planuje życie wg zdarzenia, które ma małe szanse na zaistnienie.

Rozumiem, że wy czekacie z życiem na wygraną w loterii pieniężnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadalem jak najardziej normalne pytanie...

Jesli dla ciebie jest ono nie logiczne to chyba nie ma sesu ci tego tlumaczyc...

Kupujac mieszkanie na kredyt i wysylajac jednoczesnie zgloszenie na loterie upieczenie obu pieczeni na jednym ogniu moze byc trudne w realizacji lub wrecz niemozliwe. Oczywiscie gratuluje szczescia i zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy po kilkanaście lat wysyłają zgłoszenia do loterii i nie wygrywają.

To przez te ~naście mają żyć w zawieszeniu, bo może się uda? :)

Sam widzisz, jaka jest szansa wylosowania - po ilości forumowiczów, którym się udało, a którym nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadalem jak najardziej normalne pytanie...

Jesli dla ciebie jest ono nie logiczne to chyba nie ma sesu ci tego tlumaczyc...

Kupujac mieszkanie na kredyt i wysylajac jednoczesnie zgloszenie na loterie upieczenie obu pieczeni na jednym ogniu moze byc trudne w realizacji lub wrecz niemozliwe. Oczywiscie gratuluje szczescia i zycze powodzenia.

A czy jedno uniemożliwia drugie? Przecież żyć trzeba tu i teraz, a nie czekać w zawieszeniu na szansę wygranej, która jest bardzo nikła.

KaeR ma w pełni rację, takie pytania "po co" są naprawdę... dziecinne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należę do ludzi którzy mówia "a nie mówiłem" ale to właśnie powiedzenie ciśnie mi się na usta czytajac posty moich przedmówców. Kilka dni temu pisałem, że "wielu z was wolałoby nie wylosować i nie mieć dylematów" a teraz te słowa się materializuja... Sam to przeżyłem więc znam te dylematy... Przed wami sporo nieprzespanych nocy i dyskusji po świt :-) Powodzenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie oceniaj nikogo tak ostro bo nie sa to proste decyzje. Zgadzam się z przedmówcami, że nie można żyć ułuda. Planowanie życia przez pryzmat wysłania kuponu w lotto to bujanie w obłokach. Poza tym chłopakowi trzeba współczuć a nie go rugać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...