Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Osobiście uważam, że gadanie, że roboty nie ma w mieście x lub w kraju y to takie gadanie jest. Przypomina mi się cytat z Kiepskich "Halina, dla ludzi z moim wykształceniem pracy to nie ma"... Robota jest wszędzie (poza krajami gdzie wojna a i tam nawet), i u większości ludzi włącza się leń, że "to nie moja branża" albo , że "za takie pieniądze to robić nie będę". Z takiej perspektywy patrząc to można powiedzieć, że nigdzie na świecie nie ma roboty bo nigdzie nie zaoferowali mi 7 cyfrowej pensji w USD... Fakt, robić za 1000zł na miesiąc się nie chce, ale wykombinować jak zdobyć więcej też się nie chce... Bezrobocie to po prostu inny termin lenistwa...

No tylko właśnie chodzi o to by nie musieć kombinować (ja wiem kombinatorstwo to nasza cecha narodowa) ;) bo w normalnym kraju na przeżycie powinien wystarczać jeden pełny etat i to niezależnie czy jest się sprzątaczką czy inżynierem.

Ale tak to zdecydowanie się zgadzam. Praca jest wszędzie. Pytanie tylko czy odpowiednia do ambicji, ale dla ambitnych ludzi raczej świat nie ma granic i jak nie znajdą w domu to będą szukać poza granicami, by być zadowolonym zarówno finansowo jak i pod względem ambicji.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi odnośnie tego kiedy wysyłali swoje zgłoszenie i zdjęcia. Myślałam że ułożę jakiś schemat matematyczny, ale chyba nic z tego ;) Żarcik ;) Ale tak szczerze to ciekawe z jakiego systemu losującego korzystają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko właśnie chodzi o to by nie musieć kombinować (ja wiem kombinatorstwo to nasza cecha narodowa) ;) bo w normalnym kraju na przeżycie powinien wystarczać jeden pełny etat i to niezależnie czy jest się sprzątaczką czy inżynierem.

O, to USA nie jest normalnym krajem bo tutaj sprzataczki na pelnym etacie na przezycie nie maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...