Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no niektorzy wola nie pracowac i udawac chorych i siedziec na zasilkach, ale w usa maja uciac zasilki czy food stamps i kaza leniom przymusowo pracowac iles tam godzin by sie dalej kwalifikowali do zasilkow.

Pewnie zaczną od tych co z mamusią mieszkają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze półtora miesiąca w usa odrzuciłem blisko 10 ofert pracy z branży jak i stanowisk które mnie interesowały - tak, wybredny i wymagający jestem to prawda. Ale z drugiej strony mógłbym napisać, ze cholernie cieżko o prace w tych całych stanach.

Liczy sie podejście do sprawy pracy i trzeba być otwartym I upartym - jeśli nie firma a to firma b a jeśli nie to dalej jadę :)

czym sie zajmujesz jesli mozna spytac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Na wstepie chcialabym spytac dlaczego nie ma tutaj opcji autmatycznego zalozenia konta/zalogowania sie za posrednictwem facebooka? :)

Chcialabym rozwiac pewne watpliwosci co do Marcina, ktory zostal wylosowany. Byc moze bede w stanie pomoc, bo znam ten temat z wlasnej autopsji. Bralam udzial w losowaniu DV-2015. Bylam w ostatniej klasie liceum. W teorii nie mialam jeszcze ukonczonej klasy maturalnej, jednak byla to kwestia czasu. W maju po zalogowaniu sie otrzymalam informacje o tym, iz zostalam wylosowana, bylam w trakcie pisania matur. W zadnym wypadku nie zrezygnowalam z zielonej karty, poniewaz, podobnie jak kolega, bylam bardzo zdeterminowana na wylot do Stanow. W oczekiwaniu na rozmowe, ktora miala miejsce na poczatku 2015 roku, zdalam mature i skonczylam liceum. Na rozmowe zabralam ze soba swiadectwo ukonczenia liceum, a takze dokument potwierdzajacy zdana mature (nie wiedzialam czy jest to wymagane czy nie, dlatego dla pewnosci wzielam). Otrzymalam promese do wizy imigracyjnej bez zadnych problemow, aczkolwiek padlo wyraznie pytanie czy jestem w 100% zdecydowana na wyjazd ze wzgledu na moj mlody wiek. Jezeli zasady nie zmienily sie od dwoch lat, to z wlasnego doswiadczenia potwierdzam, iz wymog, ktory nalezy spelnic na dzien skladania wniosku, to wiek. Stan wyksztalcenia jest weryfikowany w trakcie rozmowy z konsulem (trafila mi sie bardzo mila pani konsul). Pozdrawiam wszystkich z USA, wlasnie jestem o wlos od uzyskania Associate Degree, zostaly ostatnie egzaminy. :)

Baska

Dzięki za info :)

Aczkolwiek jestem nieco sceptyczna, ponieważ widzę, że dzielisz IP z osobą, która też dopiero co świeżo na forum się zarejestrowała i wygrała loterię dopiero w tym roku.

Ale jeśli rzeczywiście jest tak, jak mówisz i marcinCALIFORNIA potwierdzi to swoim otrzymaniem wizy, to będziemy mieli sytuację rozjaśnioną raz na zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...