Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu skaladania wniosku na loterie nie miales, czyli nie spelniales warunkow, wiec moze byc problem.

Nie sądze, o wiek sie nie przyczepią bo wyraźnie stoi nie jest określony wiek, a co do ŚREDNIEgo to się pytałem na początek w ambasadzie w Warszawie potem US Dep. of State Consular Affair wypuściło post, że będzie odp na pytania i mi odp, że muszę mieć w dniu rozmowy z konsulem świadectwo... dwa źródła podały mi taką inf, więc jestem raczej spokoojny . btw. życzcie mi powodzenia na maturze hahaahh :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie sądze, o wiek sie nie przyczepią bo wyraźnie stoi nie jest określony wiek, a co do ŚREDNIEgo to się pytałem na początek w ambasadzie w Warszawie potem US Dep. of State Consular Affair wypuściło post, że będzie odp na pytania i mi odp, że muszę mieć w dniu rozmowy z konsulem świadectwo... dwa źródła podały mi taką inf, więc jestem raczej spokoojny . btw. życzcie mi powodzenia na maturze hahaahh :D:D:D

Bo musisz przedstawic dowod ze mas srednie wyksztalcenie ale watpie ze napisali ze mozesz wysylac wniosek bez sredniego, jak w samym zgloszeniu jest pytanie o wykszstalcenie oraz w instrukcji jest podane ze dniu skladania wniosku musisz miec srednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w loterii liczy sie informacja podana na dzien skladania wniosku. Byly tu osoby co podaly ze sa wolne bo rozwod byl za tydzien po składaniu wniosku i na rozmowie z konsulem byly odrzucane. Jezeli na dzien skladania wniosku nie był spe lniony wymóg to bedzie problem...


Jeżeli na dzień składania wniosku nie był spełniony wymóg, to można zaryzykować a nóż widelec się nie dopatrzą i szczęście będzie po raz drugi: Koszt rozmowy dla jednej osoby to : 300 zł badanie + szczepenia pewnie około 200 zł + ze 100 za rtg + 330 dolarów za jedną osobę za rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...