Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

do mnei to jeszcze nie dociera, biorąc pod uwage, że brałem udział w losowaniu po raz pierwszy... TAKIE SZCZĘŚCIE ;>

gratuluję wszystkim wylosowanym + macie racje nie powieniem chwalić się CN'em bo to może się dla mnie źle skończyć haha, wiecie kiedy trzeba wypłeniać DS260 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

do mnei to jeszcze nie dociera, biorąc pod uwage, że brałem udział w losowaniu po raz pierwszy... TAKIE SZCZĘŚCIE ;>

gratuluję wszystkim wylosowanym + macie racje nie powieniem chwalić się CN'em bo to może się dla mnie źle skończyć haha, wiecie kiedy trzeba wypłeniać DS260 ?

Marcin mnie ciekawi czy mając 19 lat już masz spełnione wymagania tym bardziej, że wysyłałeś zgłoszenie mając 18 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie chlop wylosował dajcie mu sie nacieszyc tym. Poradzi sobie na pewno. !!! MarcinCALIFORNIA jak bedziesz mial jakies pytania to wal tu na forum-wszyscy ci pomoga i nie sluchaj( nie czytaj) zazdrosników :):):) co do wieku to musisz miec ukonczone 18 lat zeby wziac udzial oraz spelniac wymagania albo odpowienik 12 klas nauki lub zawód i tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...