Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

My nie jesteśmy zazdrośni ale sprawdziłem kolegi profil na FB i niestety wg mnie nie spełnił wymogów. Urodziny 18 ma kolega dokładnie 2 października a zgłoszenie wysłał 1 października czyli w momencie wysyłania nie spełniał wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy masz kase, wiedzę, doświadczenie i odwagę na taką wyprawę. Nie oszukujmy się jak bym miał 19 lat i miałbym sam pojechać do Usa bez grubego zapasu gotówki to chyba bym w majty narobił

bez przesady, jak chłopak obrotny i pracowity to da sobie radę. Ludzie zbyt wiele tracą w życiu przez taki strach. Jak się wyjdzie naprzeciw wyzwaniu to uzyskuje się więcej niz można było się spodziewać. Ja tez kiedyś wyjechałam sama do UK ze 100 funtami w kieszeni i byłam tam 4 miesiące, piątego miesiąca pojechałam na miesięczną wyprawę na inny kontynent i wrociłam do PL z zapasem gotówki jeszcze...a byłam TYLKO kelnerką. Da radę. Marcinie, gratuluję. Powodzenia. Dasz radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi spokój, bo wychodzi tu typowe polactwo... Niech się cieszy i działa, ja szczerze trzymam kciuki. A jak nie spełniał wymagań to karty nie dostanie i koniec imprezy, co komu do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...