Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chwilka jakie 18 lat? Nigdzie nie jest napisane, że trzeba mieć 18 lat, zanim wziąłem udział w loterii zbadałem temat i to dość solidnie, prezczytałem cały internet i w żadnym oficjalnym źródle nie było wzmianki o tym, że trezba mieć 18 lat, najważniejsze było spełniać warunki pod względem wykształcenia i pochodzenia, i tutaj było mnóstwo wątpliwości, ale mam 99.999% pewności, że do tego sie nie przyczepią ( dopiero od kilku dni mam wykształcenie średnie ) samo US Dapartment of State Consular Affair powiedzieli, że mam mieć średnie w dniu rozmowy z konsulem to nie jest tak samo jak z żoną czy mężem, że mimo spodziewanego rozwodu czy ślubu ma być stan na dzień wypełniania wniosku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

Jeśli nie masz mieszkania u znajomych to może lepiej wybrać jakieś tańsze miejsce? Od 5 lat mieszkam w Manchesterze, teraz minimalna jest 7,20 a koszty utrzymania dużo niższe. Jakbyś miał jakieś pytania pisz tutaj lub na priv!

Dokładnie za 3 tygodnie jadę do Londynu zarobić więcej kasy... wie ktoś jak z tym DS 260 ?

Gratulacje!!!

Jeśli nie masz mieszkania u znajomych to może lepiej wybrać jakieś tańsze miejsce? Od 5 lat mieszkam w Manchesterze, teraz minimalna jest 7,20 (co prawda od bodajże 21 roku życia ale czasami mozna sie dogadac) a koszty utrzymania dużo niższe. Jakbyś miał jakieś pytania pisz tutaj lub na priv!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilka jakie 18 lat? Nigdzie nie jest napisane, że trzeba mieć 18 lat, zanim wziąłem udział w loterii zbadałem temat i to dość solidnie, prezczytałem cały internet i w żadnym oficjalnym źródle nie było wzmianki o tym, że trezba mieć 18 lat, najważniejsze było spełniać warunki pod względem wykształcenia i pochodzenia, i tutaj było mnóstwo wątpliwości, ale mam 99.999% pewności, że do tego sie nie przyczepią ( dopiero od kilku dni mam wykształcenie średnie ) samo US Dapartment of State Consular Affair powiedzieli, że mam mieć średnie w dniu rozmowy z konsulem to nie jest tak samo jak z żoną czy mężem, że mimo spodziewanego rozwodu czy ślubu ma być stan na dzień wypełniania wniosku

Moim zdaniem trzeba mieć 18 lat i średnie W MOMECIE SKŁADANIA WNIOSKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...