Jump to content
sly6

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)

Recommended Posts

Zaczynam sie denerwowac, mialam wyznaczone spotkanie na 9 listopada, dzwonilam o przelozenie na poczatek stycznia, tak samo jak u ania38 przemila pani powiedziala mi, ze nie ma problemu i zostanie wyslany mail w polowie grudnia z nowym terminem.

W piatek dzownilam do ambasady i juz inna, nie tak mila pani, poinformowala mnie, zebym nie liczyla na maila w grudniu. Kiedy tlumaczylam, ze nie mieszkam w Pl i ze musze zabookowac loty, wolne w pracy, off w szkole przekonywala mnie zebym spotkanie przelozyla w miejscu zamieszkania :/.

Powiem szczerze, ze zachowywala sie tak jakby nawet odnotowanego nigdzie tego nie miala. Co teraz? Czekac trzeba az Warszawa laskawie wyznaczy termin?

ewaw ... ja rowniez czekam... mam nadzieje ze nowa wizyta przyjdzie w tym tygodniu jak beda wysylac nowe spotkania na luty......a gdzie mieszkasz jesli mkozna zapytac??

6 godzin temu, ania38 napisał:

ewaw ... ja rowniez czekam... mam nadzieje ze nowa wizyta przyjdzie w tym tygodniu jak beda wysylac nowe spotkania na luty......a gdzie mieszkasz jesli mkozna zapytac??

Ania a jaka decyzja u Was, doszliscie do porozumienia? Przekonalas meza ?

Dnia 11/21/2016 o 23:04, sigmalion napisał:

WItam

Mam pytanie. Mamy numer 2017EU000065xx. Ds 260 wysłaliśmy w połowie lipca, nadal nie otrzymaliśmy zaproszenia do konsula.... czy mam sie denerwować? :D
Czy ktoś dostał juz zaproszenie wysyłając DS w lipcu? 

Pytanie jak wyzej :) , dzis 21 grudnia nadal cisza. Czy ktos dostal w tym miesiacu powiadomienie o terminie rozmowy?

Witaj

Wczoraj rozeslane zostaly zaproszenia. Ja wysylalam nasze DS 260 16.07 i otrzymalam zaproszenie na luty na interview w Londynie. Dodam jeszcze,ze odblokowywalam formy miesiac temu aby uaktualnic dane paszportu. Spawdz Entry Satus na ich stronie. Jeszcze jedno: e-mail powiadamiajacy u mnie wyladowal w spamach. Polecma sprawdzic folder spam. Pozdrawiam