Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek mamy rozmowę w ambasadzie, a ja zastanawiam się jeszcze czy jeśli wpisywałam we wniosku ds-260 ilość ukończonych szkół od gimnazjum po studia magisterskie, to czy powinnam zabrać ze sobą wszystkie 4 świadectwa/dyplomy ukończenia tych szkół, czy może wystarczą 3 ostatnie (świadectwo maturalne, licencjat i magisterka) ?

 

Dziękuję za odpowiedzi :)

2 godziny temu, Joanna30 napisał:

Kwestia dni.

 

2 godziny temu, sly6 napisał:

jak wszystko jest ok to dni..

chyba ze są problemy po stronie systemu to może to się trochę wydłużyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

U mnie również wiza przyznana ;D 1 grudnia proszę tylko mi powiedzieć kiedy należy opłacić tą opłatę imigracyjną 165 $ i na jakiej stronie lub osobiście ? Mam nadzieję, że to już koniec opłat imigracyjnych no i jeszcze oczywiście TNT na które czekam ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, WalkerUS napisał:

U mnie również wiza przyznana ;D 1 grudnia proszę tylko mi powiedzieć kiedy należy opłacić tą opłatę imigracyjną 165 $ i na jakiej stronie lub osobiście ? Mam nadzieję, że to już koniec opłat imigracyjnych no i jeszcze oczywiście TNT na które czekam ; ) 

Na kopercie którą dostaniesz będziesz miał wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2016 o 18:04, WalkerUS napisał:

U mnie również wiza przyznana ;D 1 grudnia proszę tylko mi powiedzieć kiedy należy opłacić tą opłatę imigracyjną 165 $ i na jakiej stronie lub osobiście ? Mam nadzieję, że to już koniec opłat imigracyjnych no i jeszcze oczywiście TNT na które czekam ; ) 

Gratulacje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...